"Na krawędzi" odc. 12: Dlaczego Leszczyński osacza Martę Sajno?

Marta przekazała Tamarze pełnomocnictwa w sprawie prowadzenia fundacji "La Liberta", a wydawnictwo wystawiła na sprzedaż.

Multimedia

Prezes Leszczyński, główny sponsor fundacji, kupił wydawnictwo Sajno i zatrudnił w nim jej córkę.

Cichy (Jacek Kopczyński) ostrzegał Martę (Urszula Grabowska), że prawda może ją zranić. Tomek (Marek Bukowski) znalazł ojca Anki (Maria Niklińska). Ma jego portret pamięciowy, ale nie wie kim jest. Człowiek, który zgwałcił Martę, zamordował dziewczyny z fundacji "La Liberta". Sajno zrozumiała, że te dziewczyny zginęły przez nią. Uświadomiła sobie, jaką lawinę zdarzeń uruchomiła. To ona była była przyczyną wszystkiego, co się działo: śmierć Wolańskiego (Krzysztof Pieczyński), porwanie Anki, zamachy na Tomka i Andrzeja (Przemysław Sadowski), zniknięcie Niemczyka (Mariusz Bonaszewski). Prokurator Frydrych (Mateusz Damięcki) i starszy aspirant Potocki (Jakub Wieczorek) przesłuchują prezesa Leszczyńskiego (Piotr Fronczewski) w sprawie powiązań jego firmy z osobą zaginionego mecenasa Niemczyka. Rutynowe przesłuchanie nie wnosi jednak nic nowego. Natomist policja poszukuje listem gończym mężczyzny lat około czterdziestu pięciu, średniego wzrostu, włosy ciemny blond. Poszukiwany jest niebezpiecznym przestępcą zamieszanym w handel żywym towarem.

Pasjonujący ciąg dalszy dzisiaj o godzinie 22.00 na antenie Telewizji POLSAT. Zapraszamy do oglądania w 12. odcinka "Na krawędzi"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×