Na krawędzi odc. 5: Na szachownicy Marty pojawia się kolejny pionek

Po śmierci Wolańskiego, Marta postanowiła chronić Karskiego. Wiedziała, że jego też będą chcieli zabić. Nie myliła się. Zawadę chce zniszczyć, wykorzystując jego żonę, ale pan sędzia zaczał działać pierwszy.

Multimedia

Marta (Urszula Grabowska) spotyka się z Zawadą (Krzysztof Stelmaszyk), którego nominacja na sędziego Sądu Najwyższego jest bliska realizacji. Wyjaśnia mu, co ją spotkało dwadzieścia lat temu i że, w związku z nieudolnością wymiaru sprawiedliwości, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Kobieta chce, aby przeszedł on na wcześniejszą emeryturę. Jeśli tego nie zrobi, ona ujawni kompromitujące go informacje na temat jego żony - długi, narkotyki, weksle u gangster ów. Żona narkomanka i hazardzista - nie jest to najlepsza rekomendacja na najwyższe stanowiska w państwie. Marta jest przekonana, że sędzia kocha władzę i chce mu ją odebrać. Jednak Zawada zaskakuje Sajno - styl życia Sylwii (Joanna Kulig) nie może mu już w żaden sposób zaszkodzić. Sylwia nie uwierzyła Marcie, że jej mąż nie jest tak miłym człowiekiem, jak młodej żonie dotąd się wydawało i to był błąd. Czy to Protas będzie musiał zająć się żoną sędziego? Dlaczego mecenas Niemczyk (Mariusz Bonaszewski) ostrzegł Zawadę, że musi on raz na zawsze załatwić sprawę z Sylwią? Co łączy sędziego z mecenasem?

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI" - NOWOŚĆ TELEWIZJI POLSAT! [WIDEO] NA KRAWĘDZI: CZY TAMARA ZARYZYKUJE WSZYSTKO, ABY POMÓC MARCIE?

Odpowiedzi znajdziecie w 5. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już 28 marca, o godzinie 22.00. Zapraszamy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×