"Na krawędzi" odc. 9: Trwają poszukiwania Mayera

Anka jest załamana zniknięciem Mayera. Marta wie, że musi go odnaleźć, bo inaczej straci córkę.

Multimedia

Miejsce pobytu Mayera (Robert Koszucki) jest nieznane. Marta (Urszula Grabowska) obiecuje Ance (Maria Niklińska), że zrobi wszystko, aby znaleźć chłopaka. Zwołuje konferencję prasową, na której zwraca się z prośbą o informacje dotyczące jego porwania. Oświadcza, że każdy kto sprawi, że Mayer zostanie uwolniony, otrzyma od fundacji La Liberta nagrodę w wysokości dwóch milionów z łotych. Po konferencji dzwoni do Niemczyka (Mariusz Bonaszewski).

  • Na twoim miejscu wypuściłabym Mayera. I to natychmiast. Zadajesz się z szumowinami, sprzedadzą cię za jedn ą dziesiątą tego co zaproponowałam.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI" ODC. 8: MACIEK NIE JEST OJCEM ANKI "NA KRAWĘDZI" ODC. 7: SAJNO UPRZEDZA RUCH NIEMCZYKA

Na koniec przedstawia mecenasowi swoją ofertę - ma trzy dni na uwolnienie Mayera. Niemczyk jest kompletnie zdezorientowany. Czy ugnie się przed Sajno? Marta jeszcze nie wie, że do gry wszedł Leszczyński (Piotr Fronczewski). Od lat wydaje Niemczykowi rozkazy. Prezes Leszczyński twardo obstaje przy swoim - Sajno ma wyjechać z kraju, a jej córce nie może spaść włos z głowy!

Co będzie z Mayerem i jak dalej potoczy się rozgrywaka z Niemczykiem? Dowiemy się w 9. odcinku "Na krawędzi", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już dziś, 25 kwietnia, o godzinie 22.00. Zapraszamy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×