"Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil". Nowy serial kryminalny już niebawem na Netflix! Kiedy premiera?

Już niebawem na Netflix pojawi się nowy serial kryminalny pt. "Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil". Jego data premiery jest już znana. O czym będzie opowiadał? Szczegóły znajdziesz w tekście!

Multimedia

"Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil" - o czym będzie? Fabuła serialu

"Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil" to tytuł pierwszego sezonu nowego serialu dokumentalnego, którego głównym celem jest rozwianie wątpliwości i zaprzeczenie różnego rodzaju teoriom spiskowym, które narosły wokół lokalizacji związanych z najbardziej znanymi tajemnicami kryminalnymi ostatnich lat. Tytułowy hotel Cecil, to jeden z hoteli w Los Angeles, a jednocześnie miejsce, które od niemal stulecia było kojarzone z tajemniczymi śmierciami czy nawet ukrywającymi się mordercami.

W 2013 roku, dokładnie w tym hotelu zatrzymała się Elisa Lam, młoda dziewczyna z Kanady, która w parę dni po zameldowaniu się, tajemniczo zaginęła. Ponieważ te wydarzenia miały miejsce zaledwie kilka lat temu, jak łatwo się domyślić, nie tylko miejscowa społeczność była niezwykle poruszona tym, co się wydarzyło. Informacja o zaginięciu szybko przeniknęła do mediów, co w konsekwencji doprowadziło do prób rozwikłania zagadki przez całe rzesze internautów.

Seriale kryminalne. Oto najlepsze seriale z zagadką i zbrodnią w tle!Zobacz więcej

Od tego czasu pojawiła się niezliczona ilość teorii spiskowych opowiadających o najbardziej absurdalnych potencjalnych rozwiązaniach tej zagadki. Do ich powstania przyczyniło się także m.in. niezwykle niepokojące nagranie z kamery znajdującej się w windzie hotelu, będące jednocześnie ostatnim materialnym śladem wskazującym na to, że Elisa Lam z całą pewnością znajdowała się w danym miejscu w konkretnej chwili. Historia Elisy przedstawiona w serialu stanowi upiorne zwieńczenie przerażającej historii hotelu, która jednocześnie daje niezwykłą okazję do zapoznania się z najbardziej złowrogimi miejscami w Los Angeles.

"Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil" od 10 lutego 2021 roku na Netflix

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Olek (gość)

    Polecam obejrzeć "My Haunted Diary" , James Edward Garcia w pokoju "Nocnego Stalkera";-D.

    26.01.2021 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×