"Na noże". Jacek ma syna w Dublinie?! Co wydarzy się w 2. sezonie? [ZDJĘCIA]

Za nami ostatni odcinek pierwszej serii nowego serialu TVN "Na noże". Wydaje się, że wszystko skończyło się dobrze, ale scenarzyści otworzyli nowy wątek, który zapewne będzie kontynuowany w drugim sezonie.

Multimedia

W serialu "Na noże" Jacek Majchrzak (Wojciech Zieliński) to wirtuoz sztuki kulinarnej, który ma w życiu pod górkę. Od lat marzył o założeniu własnej restauracji. Próbował swoich sił także poza granicami Polski - w Irlandii.

NA NOŻE - CZYTAJ TAKŻE:

NOWY SERIAL Z KINGĄ PREIS ZASTĄPI "NA NOŻE"! KIEDY EMISJA? [ZDJĘCIA]
KIEDY BĘDZIE 2. SEZON SERIALU "NA NOŻE"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wspomnienia z przeszłości, gdy Jacek pracował w Dublinie pojawiały się przez cały pierwszy sezon serialu. Jacek nie chciał jednak dokładnie opowiedzieć, co zdarzyło się przed laty. Wieloktrotnie słyszeliśmy natomiast z ust osób trzecich, jak to Jacek zachowuje się "tak jak w Dublienie", "tchórzy jak wtedy - w Dublinie" i "czeka go porażka, jak w Dublinie". Co się wtedy wydarzyło?

Wydaje się, że to będzie główny punkt zaczepienia w 2. sezonie "Na noże". W ostatnim odcinku zobaczyliśmy bowiem nową postać. Kobieta (w tej roli Katarzyna Dąbrowska) przyjechała do Polski z Irlandii na pogrzeb ojca. Poznajemy też jej kilkuletniego synka, który podaje mamie magazyn z Jackiem Majchrzakiem na okładce. Nowa bohaterka spogląda na niego wymownie i zaznacza, że na pewno wróci z Dublina. Czy to oznacza, że chłopiec jest synem Jacka, a kobieta miłością Majchrzaka sprzed lat? Czy w 2. sezonie to ona stanie na drodze do szczęścia Jacka i Zuzy (Joanna Jarmołowicz)? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×