"Na noże". Nie będzie 2. sezonu! TVN rezygnuje z serialu o kucharzach [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już koniec kulinarnego serialu TVN pt. "Na noże". Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, stacja podjęła już decyzję o skasowaniu serialu po pierwszym sezonie.

Multimedia

"Na noże" było serialową nowością stacji TVN podczas jesiennej ramówki 2016. Serial przedstawiał historię Jacka - genialnego kucharza, który zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i otworzyć autorską restaurację. Jacek wyróżniał się ponadprzeciętnym smakiem, talentem, pasją oraz determinacją, a na przestrzeni 10. odcinków śledziliśmy jego trudną drogę na kulinarny szczyt. W tytułowej roli mogliśmy oglądać Wojciecha Zielińskiego, a towarzyszyli mu m.in.: Weronika Książkiewicz, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz.

Jacek ma syna w Dublinie?! Co wydarzy się w 2. sezonie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Finał 1. sezonu "Na noże" zakończył się dla głównego bohatera szczęśliwie, a scenarzyści zdecydowali się otworzyć nowy wątek, który zapewne miał być kontynuowany w drugim sezonie. Niestety, jak dowiedział się nieoficjalnie serwis Telemagazyn.pl, włodarze stacji TVN podjęli już decyzję o zakończeniu serialu "Na noże". Szczegóły skasowania kulinarnej produkcji po pierwszym sezonie nie są na razie znane, ale oglądalność na poziomie 1,4 mln widzów, mogła być tu decydująca.

Co zastąpi serial "Na noże"?

Tego na razie nie wiadomo, ale trzeba pamiętać, że TVN ma jeszcze w zanadrzu "Kaprys losu" z Kingą Preis w roli głównej. Pilotowy odcinek serialu mogliśmy zobaczyć 4 grudnia 2016 roku. Czy stacja zdecyduje się na emisję "Kaprysu losu" jesienią 2017 roku? Przekonamy się już wkrótce!

Nowy serial z Kingą Preis w roli głównej zastąpi "Na noże"! Kiedy emisja? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    to kurwy

    22.11.2018 19:07
  • Ja (gość)

    Wielka szkoda 😕

    01.09.2018 17:55
  • Ania (gość)

    To co fajne szybko się kończy badziewie to jest pełno w tvn a jak jest fajny serial to go ściągają z anteny przykre

    26.08.2018 16:14
  • justa (gość)

    Dlaczego???!!!!

    09.04.2018 21:02
  • Piotr (gość)

    Trzeba namowic polsat niech ich wezmie i puszcza cały czas nie ma leprzego serialu w tv a wy :O sciagacie w dupach wam się poprzewracalo

    24.12.2017 11:19
  • Slawek (gość)

    Ja tez sie nie moglem doczekac. Dobrze ze akurat jest powtorka na iTVN i chetnie powroce do 1.szego sezonu. Ale szkoda ze koniec tej seryjki. Ale takie durnowate "pustaki" jak "Szkola", "Szpital" czy "Ukryta Prawda"...to leci i leci, az rzygac sie chce. Powinni zawsze robic sondaz zanim przerwa kontynuacje jakiejs produkcji.

    16.12.2017 12:04
  • Marta (gość)

    Dlaczego tvn nie chce drugiego sezonu ?? Co z fanami ? Po raz kolejny cos fajnego zabraliscie !! A my tak czekamy kiedy sie zacznie a tu taki cios :( :( smutek bo naprawdę bylo co sledzic w serialu najlepiej szkola niech leci caly czas i bedziecie tvn zadowoleni :(!!! Wstyd ze zostalismy oszukani !!

    11.12.2017 22:50
  • Anna (gość)

    Najlepiej niech TVN tylko wyświetla Trudne Sprawy już się rzygać chce.Dobry serial Na Noże to wypieprzyli

    26.11.2017 19:37
  • Katarzyna (gość)

    Nie będzie o sezonu????? Jak tak można. Załamał.

    21.11.2017 21:52
  • Zawiesc (gość)

    Zawiodlam sie to co dobre to oni zdjęli z ekranów TVN co wy robicie świetny serial a wy nie chcecie kolejnego sezonu!!!! Porażka

    30.10.2017 04:04
  • Angela (gość)

    Jakaś porażka jak można zdjąć serial który naprawdę wciagał... ehh myślałam że będzie 2 sezon:/

    23.10.2017 18:37
  • Szkoda (gość)

    Wszystko co warte uwagi i jest dobre szybko zakanczaja. :/

    28.09.2017 18:45
  • Garfi (gość)

    Ja tez bardzo czekalem a tu takie swin.... Zgotowali citam z tvn masakra rok czekania i . i polsat gora dbajmy o widza ale lepeiej puszczac venezuele na jedno kopyto hahahahaha

    20.09.2017 21:23
  • R. Bąk (gość)

    Cóż... TVN: - tusk Visin Network?, - te-fał-szen?, - Tele Vizja Niemiecka?.

    ???

    20.09.2017 13:04
  • Damian (gość)

    To ja tyle czekałem na sezon 2 jestem zawiedziony jak zwykle brawo TVN popisaliscie się

    15.09.2017 12:34
  • Paweł P. (KUCHARZ) (gość)

    SZKODA I LIPA!!!! To jak jajka po Wiedeńsku większość lubi a tu zepsute się trafia :( Czekałem na drugi sezon. Mam nadzieję że może jak nie TVN to POLSAT coś takiego zrobi :) .

    10.09.2017 01:53
  • gość (gość)

    lepiej puszczać szmirę i ogłupiać ludzi niż coś dobrego - szkoda

    09.09.2017 05:12
  • Robi (gość)

    Hm..... szkoda tego serialu był dobry.

    03.09.2017 08:36
  • kuba (gość)

    nie ogladam wogole seriali ale ten byl super. czekalem z utesknieniem na nowy sezon i niestety sie zawiodlem :(

    02.09.2017 01:29
  • Lol (gość)

    Szkoda, po Brzyduli chyba jedyny serial który mnie zainteresowal.

    29.08.2017 18:14
NowszeStarsze