"Na noże" odcinek 13. Jacek ma plan, jak przejąć restaurację! Uda mu się? Zuza wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 13., ostatni już odcinek nowego serialu TVN, "Na noże". Co się wydarzy? Czy Jacek uwolni się od Wioli i odzyska restaurację? Zuza wróci do niego?

Multimedia

"NA NOŻE" ODCINEK 13. W NIEDZIELĘ, 27.11.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Jacek (Wojciech Zieliński) nie ma łatwo. Grunt wciąż wali mu się pod nogami. Wiola (Weronika Książkiewicz) stara się zarządzać "Warsztatem smaku" kompletnie go ignorując. Próbuje też przekonać Serafina (Antoni Pawlicki), aby pozbył się Jacka z restauracji, ale jedyny sposób, to odkupienie jego udziałów.

W 13. odcinku serialu "Na noże" po tym, jak Patryk (Piotr Głowacki) zrezygnował z pracy, przygotowuje wypieki w domowych pieleszach dostarczając je do restauracji, jednocześnie mając więcej czasu na opiekę nad dziećmi. Niestety dowiaduje się, że Wiola rezygnuje z jego usług, a tym samym Patryk zostaje bezrobotny. Jest wściekły na Wiolę i namawia Jacka do usunięcia managerki. Jacek nie zgadza się, ma zupełnie inny pomysł. By zdobyć pieniądze na kupno lokalu, Jacek planuje sprzedać udziały swoje, Patryka i Zuzy (Joanna Jarmołowicz) Serafinowi, a resztę sumy pożyczyć w banku. Patryk umawia się na spotkanie z panem Leszkiem, który de facto wciąż jest właścicielem lokalu mieszczącego "Warsztat smaku". Wszystko wskazuje na to, że plan sprytnego przejęcia restauracji się uda!

Niestety sentymentalny pan Leszek przychodzi pod "Warsztat smaku", by "pożegnać się" ze starymi kątami i trafia na Wiolę. Nieświadom tego, że Wiola nie gra w jednej drużynie z Jackiem, mówi jej o sprzedaży lokalu. Wiola natychmiast kontaktuje się z Serafinem, przystępują do kontrataku. Pan Leszek, który tonie w długach, przyjmuje gotówkę od Serafina, tym samym wystawiając Jacka, Patryka i Zuzę do wiatru. Załamanemu Patrykowi z pomocą rusza jego żona (Dominika Kluźniak). Ma dla niego pomysł na firmę - dostawa ciast i ciastek przez internet. Patryk realizowałby internetowe zlecenia w domu, a kierowca dostarczałby je pod wyznaczony adres. Magda pokazuje Patrykowi gotową stronę internetową, Patryk jest wniebowzięty.

Miłość zakwita również między Waldkiem i Olą (Katarzyna Sawczuk) - dochodzi między nimi do pocałunku, na którym nakrywa ich Jacek. Sytuacja jest oczywiście bardzo niezręczna dla całej trójki. Ostatecznie Jacek daje swoje "błogosławieństwo" Waldkowi i Olce. Tymczasem, Zuza jako szef kuchni w hotelu Rusałka nad Zegrzem nie ma wcale łatwo. O wiele starsze od niej kucharki krzywo patrzą na rządy małolaty. Zuza musi sobie zaskarbić ich sympatię i szacunek ciężką pracą. Udaje jej to się dość szybko. Niestety, mimo sielankowych krajobrazów Zegrza, dobrej atmosfery w nowej pracy, nie czuje się do końca szczęśliwa. Jej myśli są gdzie indziej…

Jacek nie mając nic już więcej do stracenia, odkupuje stary foodtruck dziadka Antoniego (Witold Dębicki) i rusza nim nad Zegrze do Zuzy. Jacek wreszcie jest gotowy by wyznać Zuzce prawdę - oddaje jej swoje serce, swojego foodtrucka i proponuje pracę w charakterze szefa kuchni w objazdowej restauracji. Czy Zuza przyjmie jego propozycję?

Zobacz galerię

NA NOŻE - CZYTAJ TAKŻE:

NOWY SERIAL Z KINGĄ PREIS ZASTĄPI "NA NOŻE"! KIEDY EMISJA? [ZDJĘCIA]
CZY BĘDZIE 2. SEZON SERIALU "NA NOŻE"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×