"Na ratunek 112" - 3. sezon serialy w Polsacie!

Już 4 września na antenie Telewizji POLSAT zobaczymy trzeci sezon popularnego i trzymającego w napięciu serialu docu-soap, pt.: „Na ratunek 112”, prezentującego kulisy dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej. Dla nich emocje, tragiczne wydarzenia i wzruszenia stanowią nieodłączny element codziennego zawodowego życia.

Multimedia

"Na ratunek 112" - sezon 3. od poniedziałku, 4 września o godz. 16:30 w Polsacie

Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia, czy włamania, to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym.

„Na ratunek 112” to serial przedstawiający historie, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Jego bohaterowie znajdują się w trudnej lub w tragicznej sytuacji, niejednokrotnie na pozór bez wyjścia. Ich losy, a często i życie zależą właśnie od wiedzy i doświadczenia dyżurujących pod numerem 112 dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. To właśnie ci anonimowi dla nas ludzie, instruujący poszkodowanych przez telefon, są odpowiedzialni za sukces akcji ratowniczej i dalsze losy potrzebujących pomocy ludzi. Sytuacje z jakimi muszą się zmierzyć balansują na granicy życia i śmierci.

Co zrobić w wymagających szybkiej interwencji przypadkach? Niestety nie wszyscy w stresujących sytuacjach potrafią zachować tzw. zimną krew. Nawet jeśli znają zasady udzielania pierwszej pomocy, w takich chwilach czują się bezradni. Każda z osób dzwoniących pod numer 112 znalazła się w wyjątkowych, trudnych okolicznościach. Dyspozytorzy Centrum pomogą między innymi dwojgu młodych ludzi, którzy postanowią sami nauczyć się jazdy na motocyklu. Niestety ta, z pozoru niewinna przejażdżka, zakończy się tragicznie. Zadzwoni do nich także 11-letni Franek, którego mama została postrzelona przez odrzuconego zakochanego w niej mężczyznę. Chłopiec poprosi o pomoc pogotowie ratunkowe, a potem - przy wsparciu Operatora 112 – będzie musiał udzielić wykrwawiającej się mamie pierwszej pomocy… W potrzebie okaże się również osiemnastoletni Rafał, który po swojej imprezie urodzinowej ugasi pragnienie wodą z dzbanka po konwaliach. Dwie godziny później odczuje pierwsze objawy poważnego zatrucia… Obok dramatycznych losów bohaterów w serialu zaprezentowane zostaną szczegóły akcji ratunkowych oraz techniki udzielania pomocy ofiarom wypadków.

Nowe polskie seriale jesienią w TV

Komentarze

Skomentuj
  • Na ratunek 112 (gość)

    Odc 391

    21.01.2021 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×