"Na rauszu" z Madsem Mikkelsenem w roli głównej od 15 października w TVP VOD!

Nagrodzony Oscarem film Thomasa Vinterberga "Na rauszu" od 15 października będzie dostępny w TVP VOD. Poznajcie szczegóły.

Multimedia

"Na rauszu" od 15 października w TVP VOD Obsypany nagrodami "Na rauszu" opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się, że będzie miał bardzo różne skutki dla każdego z nich.

"Na rauszu" to film, którego się nie zapomina. Wybuchowy koktajl smutku, śmiechu i nostalgii, opowieść o tym, jak odnaleźć w monotonnej codzienności szczęście z przejmującą kreacją Madsa Mikkelsena. Jego wyzwalający taniec z pewnością przejdzie do historii. "Zniewalający i więcej niż trochę otrzeźwiający?" (Screen Daily).

Na rauszu" - zwiastun

Przypominamy, że duński film "Na rauszu" z Madsem Mikkelsenem w roli głównej otrzymał Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego filmu 2020 roku. Produkcja została wyróżniona w czterech kategoriach: Europejski Film, Europejski Reżyser, Europejski Aktor i Europejski Scenariusz. "Na rauszu" triumfowało także podczas tegorocznych Oscarów, w kategorii najlepszy film międzynarodowy.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×