"Na sygnale". Krzysztof Chromiński nie żyje. Aktor znany z seriali TVP uderzył w przydrożne drzewo

Fatalne wieści dotarły do nas w niedzielny wieczór. Zmarł Krzysztof Chromiński, aktor epizodyczny, który występował w popularnych produkcjach TVP. Chromiński zagrał również w "Polityce" Patryka Vegi. Co się stało?

Multimedia

Krzysztof Chromiński nie żyje. Grał w serialach TVP i "Polityce" Patryka Vegi

W niedzielę (27.06) serwis "Życie Pabianic" poinformowało o śmierci 37- letniego Krzysztofa Chromińskiego, który 19 czerwca miał wypadek samochodowy w Hucie Dłutowskiej k. Pabianic. Mężczyzna podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Ciężko ranny mężczyzna był zakleszczony w aucie. Wydostali go stamtąd strażacy. Wezwano też śmigłowiec LPR, jednak jego interwencja nie była konieczna. Karetka pogotowia zawiozła rannego mężczyznę do szpitala im. Kopernika w Łodzi - czytamy.

Krzysztof Chromiński zmarł w sobotę (26 czerwca) na oddziale intensywnej terapii, w wyniku urazów odniesionych w wypadku.

Wspominamy aktorów serialu, których nie ma już wśród nasZobacz więcej

Krzysztof Chromiński był absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi. Grał epizodyczne role w popularnych serialach TVP i TVN takich jak: "Komisarz Alex", "Na Sygnale", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej" i "Druga szansa". Wystąpił także filmie "Miasto 44 Jana Komasy i "Polityce" Patryka Vegi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×