"Na sygnale". Martyna będzie w ciąży czy wyjedzie z Leśnej Góry? Wiemy, co czeka Strzelecką!

Monika Mazur jest w ciąży! Czy to znaczy, że grana przez nią Martyna także będzie spodziewać się dziecka? A może wyjedzie z Leśnej Góry? Sprawdź, co wydarzy się w "Na sygnale"!

Multimedia

"Na sygnale" po wakacjach 2020 w środy o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Monika Mazur, która w "Na sygnale" gra Martynę, ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od razu pojawiły się pytania, czy jej bohaterka też będzie w ciąży. Teraz znamy już więcej szczegółów!

Zosia i Tomek jednak nie wezmą ślubu? Nowy będzie walczył o ukochaną?Zobacz więcej

Zazwyczaj opcje są dwie - albo bohaterka także zachodzi w ciążę, albo na chwilę wyjeżdża, by wrócić już po urlopie macierzyńskim grającej ją aktorki. Jak będzie w tym przypadku? Monika Mazur w rozmowie z "Tele Tygodniem" wyznała, że Martyna i Piotrek (Dariusz Wieteska) doczekają się potomka! Ale Strzelecka również może gdzieś wyjechać.

[Martyna] również będzie w ciąży! Scenarzyści już wcześniej to planowali. Zdecydowaliśmy wspólnie, że poczekamy, aż takie rozwiązanie przyniesie samo życie. Moja bohaterka pewnie gdzieś wyjedzie, ale myślę, że nie na długo - zdradziła aktorka.

Czy tym razem Martyna będzie cieszyła się z ciąży? Ostatnim razem bardzo martwiła się, że spodziewa się dziecka Kuby (Wojciech Zygmunt), ale może tym razem scenarzyści oszczędzą tej bohaterce kłopotów?

Góra zorganizuje dla Lidki baby shower! Kogo zabraknie na przyjęciu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Cześć mazur

    07.07.2020 13:28
  • Daria. (gość)

    A gdzie Piotr strzelecki czyli (Dariusz weteska) a naprawdę Chrapusta będzie Tatą a gdzie blizna z bąby gwiazdo z (na sygnale... Ja mam 8- lat

    09.06.2020 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×