"Na sygnale". Monika Mazur jest w ciąży! Podzieliła się z fanami dobrą wiadomością!

Monika Mazur, znana widzom z roli Martyny w "Na sygnale" jest w ciąży! Pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych i wygląda na to, że długo ukrywała swój stan! Kiedy poród? Co z jej bohaterką w serialu? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Monika Mazur w ciąży!

Monika Mazur, znana widzom z roli Martyny w "Na sygnale", w lipcu zeszłego roku wyszła za swojego długoletniego partnera, Tomasza Chrapustę. Teraz okazuje się, że ich rodzina się powiększy!

Monika Mazur wyszła za mąż! Kim jest wybranek jej serca?Zobacz więcej

Aktorka właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka! Jej brzuch jest już dość spory, więc wygląda na to, że długo ukrywała ten fakt przed światem. Teraz jednak uznała, że może podzielić się z fanami tą dobrą wiadomością.

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się 🥰. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią 😍 - napisała pod pierwszym zdjęciem, na którym pokazuje ciążowe krągłości.

Fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy jej bohaterka, Martyna, także będzie spodziewać się dziecka. Aktorka na razie nie odpowiedziała na te pytania, ale jest to bardzo możliwe.

Życzymy dużo zdrowia!

Monika Mazur nową prowadzącą magazyn w TVP 2 [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×