na sygnale obsada

"Na sygnale". Piękna strona hitowego serialu TVP. Lekarki i ratowniczki zachwycają urodą. Monika Mazur-Chrapusta, Lea Oleksiak i inne aktorki

Już od 2014 roku w Telewizji Polskiej emitowany jest serial medyczny "Na sygnale". Produkcja cieszy się dużą sympatią widzów, którzy z niecierpliwością czekają na jej każdy kolejny odcinek. Mocnym punktem serialu jest jego obsada aktorska, a w szczególności - damska jej część. W "Na sygnale" grają same piękności! Co wiemy o aktorkach? Czym dzielą się z fanami w mediach społecznościowych?

04.11.2022Na sygnale

"Dzielnica strachu". Agata Załęcka w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata! Wielki sukces polskiej aktorki!

W środę 31 sierpnia o 20.00 startuje w PULS 2 nowy sezon serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. W jednej z głównych ról, detektyw śledczej, występuje Agata Załęcka. Prywatnie wielką pasją Agaty jest freediving – nurkowanie na wstrzymanym oddechu - dyscyplina, w której aktorka osiąga znakomite wyniki! Po wielu sukcesach w Polsce, Agata Załęcka została powołana do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Federacji AIDA, które odbędą się w dniach 17-27 sierpnia na wyspie Roatan w Hondurasie. Oficjalnym sponsorem udziału Agaty Załęckiej w Mistrzostwach Świata został kanał PULS 2.

08.08.2022Dzielnica strachu

"Dzielnica strachu". Agata Załęcka rozstała się z mężem? To koniec jej małżeństwa z Jakubem Kwiatkowskim? O ich ślubie było głośno!

Agata Załęcka to aktorka, która na swoim koncie ma wiele serialowych ról. Widzowie pokochali ją m.in. za kreację Renaty Nowakowskiej w serialu "Na sygnale", a obecnie możemy ją oglądać w produkcji TV Puls pt. "Dzielnica strachu". Niestety, wszystko wskazuje na to, że przed aktorką gorszy czas, bowiem rozstaje się z mężem! Sama zasugerowała, że jej małżeństwo z Jakubem Kwiatkowskim to już przeszłość!

18.03.2022Dzielnica strachu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×