"Na sygnale" odcinek 128. Przystojny strażak zawróci Martynie w głowie?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 128. odcinku "Na sygnale" pojawi się nowy bohater: strażak Rafał. Tym samym, do obsady dołączy kolejny przystojniak: Rafał Maślak, zdobywca tytułu Mister Polski 2014! Sprawdź, co wydarzy się w "Na sygnale"!

Multimedia

"NA SYGNALE" ODCINEK 128. W ŚRODĘ, 8.02.2016 O GODZ. 21:45 W TVP2!

Ekipa doktor Reiter (Lea Oleksiak) zrobi wszystko, by ocalić Arletę – nastolatkę, która postanowi popełnić samobójstwo. Ratownicy szybko ustalą adres dziewczyny, ale mieszkanie będzie zamknięte. Dlatego Anna na pomoc wezwie strażaków, a wśród nich znajdzie się właśnie nowy bohater, którego zagra Rafał Maślak. Doktor Reiter od razu poprosi strażaka, by wyważył drzwi, nie czekając na przyjazd policji.

- W sytuacji zagrożenia życia ja podejmuję decyzję. I biorę to na siebie!
Rafał w odpowiedzi pośle Annie i Martynie (Monika Mazur) szeroki uśmiech: - I to chciałem usłyszeć… Odsuń się, kruszynko!

Gdy ratownicy wejdą do mieszkania, ich dobry humor jednak zniknie. Arleta powita ich z żyletką w ręku – gotowa podciąć sobie żyły! - Zostawcie mnie! - KRZYKNIE. Piotr (Dariusz Wieteska) spróbuje nastolatkę uspokoić: - Nie wygłupiaj się, dziewczyno… I tak cię odratujemy. Nie zdążysz się wykrwawić. Nam zafundujesz robotę, sobie ból. Po co?

Tymczasem kilka minut później na miejsce dotrze matka nastolatki – wściekła na córkę za to, że wciąż stwarza problemy.
- Co ty wyprawiasz?! Zwalniam się z roboty, trzeci raz w tym miesiącu... Lecę tu jak głupia, bo jakieś cyrki odstawiasz!
Dziewczyna, zdesperowana, zrani się w końcu w klatkę piersiową – prosto w serce! Piotra, Anna i Marlena od razu rzucą się na ratunek: - Zwalnia... Pięćdziesiąt pięć... Trzydzieści… Bradykardia!
- Intubacja i ambu!(…) Cholera... Za chwilę worek osierdziowy wypełni się krwią i zamknie światło lewej komory, serce nie będzie mogło pompować krwi… Nakłuwamy worek osierdziowy! Igła ósemka i strzykawka dwudziestka!

Jaki będzie finał? Czy zespół doktor Reiter uratuje kolejne życie - tym razem wspólnie ze strażakiem Rafałem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×