"Na sygnale" odcinek 141. Katarzyna Cichopek w serialu! Kogo zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W najbliższym odcinku "Na sygnale" gościnnie wystąpią Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz. Sprawdź, co wydarzy się w 141. odcinku serialu.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 141. - TVP2, środa, 17 maja 2017, godz. 21:50

Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) wyjadą w końcu na wymarzony urlop. Słońce, palmy, błękit oceanu - tylko pozazdrościć! Problem w tym, że ratownicy nie trafią na tropikalne wyspy, jak zaplanowali… ale do pensjonatu pod Leśną Górą. Martyna wcale nie będzie z tego zadowolona! A wszystko – jak zwykle - przez Piotrka.

– Leżałabym jutro w hamaku, gdybyś miał ważny paszport… Seszele. 30 stopni. Słońce. Rozgrzany ocean, drinki z palemką... i imprezy do białego rana. A tu? Zanudzimy się!

Zakochani szybko jednak odkryją, że w pensjonacie nuda im nie grozi, bo w okolicy trwają zdjęcia do nowego filmu „Doktor Hans – ostatnia defibrylacja”! Ratownicy dostaną się przypadkiem na plan i spotkają prawdziwe gwiazdy. Wśród filmowców znajdą się m.in. Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz! Piotr i Martyna, obserwując zdjęcia, będą zachwyceni.

Mały buntownik w starciu z ratownikami! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

– Nie mogę w to uwierzyć…
– Wielki świat, co?

Do tego reżyser (w tej roli: Grzegorz Pacek) zaproponuje gościom, by zostali w filmie konsultantami… I sami wystąpili przed kamerą!

– Uwielbiam pracować z naturszczykami! Jesteście jak dzikie konie... Potrzebujecie kogoś, kto was dosiądzie, założy wam uzdę i puści w cwał... To jak? Macie wolny tydzień?
– W sumie, to mamy wolne...
– To może być początek pięknej przyjaźni!

Piotrek zagra w końcu syna głównego bohatera. Martyna zamieni się za to w naukowca i będzie musiała ocalić doktora Hansa przed śmiercią...

Niestety, po nagraniu kilku scen o mało nie dojdzie do tragedii, gdy jeden z aktorów będzie miał problemy z sercem. Piotr i Martyna od razu zaczną reanimację:

– Nie oddycha... Tętno niewyczuwalne!

Reżyser, nieświadomy, że jego gwiazda tym razem nie udaje i naprawdę ma zawał, postanowi sfilmować całą „akcję”...

– O to chodziło! O to to! Nie przerywamy ujęcia, choćby nie wiem, co!

Tymczasem ratownicy cały czas będą walczyć o życie chorego… Aż do chwili, gdy na plan dojedzie w końcu wezwana przez nich karetka, a w niej doktor Góra (Tomasz Piątkowski)!

– Strzelecki?... Kubicka?! Mieliście być na Seszelach! To ja wam premię wypłaciłem, urlop dałem, żebyście odpoczęli, bo tacy przepracowani, wypaleni, bo kryzys... A wy mi tu lewiznę odwalacie?!
– Doktorze, to nie jest tak, jak wygląda… Czy „przygoda” ratowników z filmem będzie miała happy end?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×