"Na sygnale" odcinek 205. Martyna i Piotrek rozstaną się? Kubicka ma dość! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Piotr zbliża się do Gabi, a Martyna w końcu traci cierpliwość! Czy para ratowników rozstanie się? Zobacz co wydarzy się w 205. odcinku serialu "Na sygnale"!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 205. w środę, 7.11.2018 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy w Leśnej Górze pojawiła się Gabi (Marcelina Zawadzka), czyli była dziewczyna Piotrka (Dariusz Wieteska), to jego związek z Martyną (Monika Mazur) zaczął się psuć. Ratowniczka jest ciągle zazdrosna o relacje swojego narzeczonego z piękną panią doktor i chyba ma ku temu powody...

Martyna i Piotr rozstaną się przed ślubem? Gabi dużo namiesza! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Kiedy Martyna zobaczy, że Piotrek trenuje "pierwszy taniec" nie z nią, lecz ze swoją byłą dziewczyną, czara goryczy się przeleje. Kubicka postanowi wyprowadzić się z mieszkania, które dzieli z narzeczonym! Po dyżurze wraca, pakuje swoje rzeczy i prosi ojca, by po nią przyjechał. Piotr nie będzie tego świadomy do momentu, kiedy spotka doktora Górę.
- Strzelecki! Tak się nie robi! Wypowiedzenie umowy najmu to powinny być trzy miesiące! Jak w całym cywilizowanym świecie!
- Jakiego znów najmu?
- Mieszkania! Takiego najmu... Nie możecie tak nagle się wyprowadzić!
- Kto się wyprowadza?!
- No wy... chyba. Martyna już się spakowała!

Piotrek zblednie i postanowi natychmiast odnaleźć ukochaną, by dowiedzieć się co się dzieje i przekonać ją o swojej miłości. Gdy w końcu spotyka ją na parkingu przed szpitalem, Martyna spojrzy mu w oczy i powie: - Piotr... Widziałam was. I wiem, że „to” między wami jeszcze się nie skończyło. I dopóki się nie skończy... ja poczekam. Musisz po prostu zdecydować, czego naprawdę chcesz…

Czy para rozstanie się i nie dojdzie do ślubu? Czy Gabi spróbuje odzyskać Piotrka? Odpowiedzi na te pytania w kolejnych odcinkach "Na sygnale"!

Potocki odwiedzi Annę w szpitalu! Co na to Wiktor? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 205. odcinka "Na sygnale"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×