"Na sygnale" odcinek 206. Spotkanie z szaleńcem! Jak tym razem poradzą sobie ratownicy z Leśnej Góry? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku ekipa ratowników z Leśnej Góry spotka szaleńca, który przygotował niebezpieczne pułapki w lesie! Czy uda się go powstrzymać? Sprawdź co wydarzy się w 206. odcinku "Na sygnale"!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 206. w środę, 14.11.2018 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ratownicy z Leśnej Góry nigdy się nie nudzą! W następnym odcinku "Na sygnale" ekipa doktora Góry (Tomasz Piątkowski) zostanie wezwana do lasu, gdzie doszło do serii wypadków. Najpierw spotkają nastolatkę, która spadła z roweru i doznała poważnych złamań. Ale później będzie jeszcze więcej emocji - młody motocyklista straci rękę!

Martyna i Piotrek rozstaną się? Kubicka ma dość! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obie osoby będą ofiarami szaleńca, który rozwiesił między drzewami metalowe linki, by uniemożliwić jazdę po lesie. W dodatku ta sama osoba położy na lokalnej drodze deskę z gwoździami, co unieruchomi karetkę i ratownicy będą musieli ruszyć pieszo, by znaleźć kolejnych rannych. Wtedy spotkają swojego kolegę, Kubę (Wojciech Zygmunt), który zjawił się na miejscu wypadku jako ratownik ROPR (Rowerowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). Chłopak od razu zacznie flirtować z Martyną (Monika Mazur)!

Nowy (Kamil Wodka) zostanie przy karetce, by zmienić koło. Niestety znowu będzie miał pecha i trafi na szaleńca, który rozwiesił linki w lesie. Mężczyzna zaproponuje pomoc ratownikowi, i po chwili będąc dumnym ze swoich działań, zacznie się przed Nowym chwalić...
- Przyroda się sama przed świrami nie obroni, prawda? Dlatego działam!(…) To na pewno powstrzyma tych śmierdzieli na motorach… Na bank!
- A jak ktoś zginie?!
- Ja nie chcę nikomu zrobić krzywdy, ale jak normalne tłumaczenie nie dociera...
- Wzywam policję!
- Oni to mają gdzieś! Las ich nie interesuje! Mają mnie za świra!
- Ciekawe, dlaczego!

Nowy będzie oburzony zachowaniem mężczyzny i chwyci radio, aby wezwać pomoc. Szaleniec nagle powali go na ziemię i zacznie dusić! Czy ktoś mu pomoże, a szaleniec odpowie za to, co zrobił? Oglądaj "Na sygnale"!

Potocki odwiedzi Annę w szpitalu! Co na to Wiktor? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×