"Na sygnale" odcinek 208. Anna wybudzi się ze śpiączki! Siostra Martyny jest prostytutką? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wiktor przeżywa ciężkie chwile, gdy Anna wybudza się ze śpiączki. Nie jest już tą osobą, co kiedyś... Tymczasem na dyżurze z pomocą policji bada sprawę tajemniczej Marii, o której mówi poszkodowany w wypadku starszy mężczyzna. Z kolei Martyna odkryje szokujący, rodzinny sekret!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 208. już w środę 28 listopada o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 208. odcinku serialu "Na sygnale" nie zabraknie emocji! Anna (Lea Oleksiak) wreszcie wybudzi się ze śpiączki, co bardzo ucieszy Wiktora (Wojciech Kuliński). Niestety radość mężczyzny nie będzie trwała długo. Personel szpitala będzie walczył o powrót kobiety do stanu sprzed śpiączki, jednak okaże się, że... straciła pamięć! Czy to oznacza koniec jej miłości do Banacha?

Mężczyznę na gruncie zawodowym także czeka trudna przeprawa. Na pogotowie trafia starszy pan, który padł ofiarą wypadku samochodowego. Kiedy Wiktor będzie usiłował dowiedzieć się więcej o jego stanie zdrowia, pacjent będzie powtarzał tylko "Maria nie oddycha". Z pomocą policjantki Moniki (Katarzyna Joda) dojdą do wniosku, że musi chodzić o żonę mężczyzny. Rozpocznie się dramatyczna walka z czasem, by uratować kobietę. Czy zdążą?

Potocki odwiedzi Annę w szpitalu! Co na to Wiktor? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Martyna (Monika Mazur), która dopiero co była w ekipie ratującej jej ojca, odwiedza kobietę, o której mówił jej tuż po wypadku. Ma na imię Agnieszka i niespodziewanie okazuje się, że jest prostytutką! Agnieszka ma kłopoty przez swojego "partnera", który stosuje wobec niej przemoc. Kiedy Kubicka usiłuje pomóc kobiecie, podejrzany partner ją atakuje! Na dodatek, kilka godzin później ojciec informuje Kubicką, że ma przyrodnią siostrę... Czy jest nią Agnieszka? Oglądaj koniecznie Na sygnale w TVP2 i sprawdzaj program tv po więcej szczegółów!

Chłopiec wpada do studzienki, a ojciec Martyny ma wypadek! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×