"Na sygnale" odcinek 209. Gabi przechodzi załamanie! Popełni samobójstwo?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJECIA]

Wiktor, bezradny wobec braków w pamięci Anny, poprosi o pomoc Potockiego! Tymczasem, Gabi przechodzi załamanie i zażyje garść leków! Sprawdź co jeszcze wydarzy się w 209. odcinku "Na sygnale"!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 209. już w środę 5.12.2018 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Radość z wybudzenia się Anny (Lea Oleksiak) nie trwała długo. Wiktor (Wojciech Kuliński), nie będzie zachwycony, że jego ukochana nie pamięta jakie krzywdy wyrządził jej Potocki (Marcin Grzymowicz). Banach w końcu uzmysławia sobie, że doktor Reiter musi zobaczyć się z byłym mężem, by przypomnieć sobie przeszłość. Niechętnie, kontaktuje się ze Stanisławem.

Anna wybudzi się ze śpiączki! Siostra Martyny jest prostytutką? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po zaproszeniu Wiktora, by zjawić się w szpitalu, Potocki waha się. Mężczyzna wstydzi się, tego co kiedyś zrobił żonie. Banach zauważa, że Stanisław, po operacji guza mózgu, bardzo się zmienił. Jednak nie potrafi mu zaufać od razu, więc zapowiada mu, że będzie miał na niego oko.

Tymczasem Gabi (Marcelina Zawadzka) czuje się bardzo zmęczona - wszystko przez stres w pracy. W jej życiu prywatnym też nie układa się najlepiej, ponieważ jej uczucia do Piotra (Dariusz Wieteska) odżywają. Morawska postanowi jednak wziąć się w garść i porozmawiać szczerze z Martyną (Monika Mazur). Zapewni ratowniczkę, że nie stoi na drodze szczęścia jej i Strzeleckiego. Jednak pewnego dnia, coś w niej pęka... Ratownicy znajdują ją nieprzytomną po zażyciu garści leków! Czy Gabi chciała popełnić samobójstwo? Czy uda się ją uratować? I czy na problemach Gabi skorzysta Góra i wróci na swoje stanowisko? Oglądaj nowe odcinki "Na sygnale" w TVP2!

Góra kontra Gabi. Jak poradzą sobie w obliczu tragedii? Kogo czeka koniec kariery? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×