"Na sygnale" odcinek 211. Martyna pomaga siostrze w walce z uzależnieniem od narkotyków! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

211. odcinek serialu "Na sygnale" będzie obfitował w dramatyczne zwroty akcji. Martyna usiłuje pomóc uzależnionej od narkotyków siostrze, jednak ona stawia opór. Trudności ma także Wiktor, któremu niełatwo jest na nowo zbliżyć się do Anny. Co jeszcze się wydarzy w 211. odcinku "Na sygnale"?

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 211. już w środę 19.12.2018 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 211. odcinku serialu "Na sygnale"" Martyna (Monika Mazur) stara się pomóc siostrze pokonać uzależnienie od narkotyków. Agnieszka jednak nie chce zgłosić się na odwyk w obawie, że przez to mogłaby stracić prawo do opieki nad synem. Czy Martyna straci cierpliwość do przyrodniej siostry? Czy Agnieszka pójdzie jednak na odwyk?

Anna wybudzi się ze śpiączki! Siostra Martyny jest prostytutką? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym samym czasie Wiktor (Wojciech Kuliński) stara się pomóc Annie (Lea Oleksiak) odzyskać sprawność i zbliżyć się do ukochanej. Jego starania coraz bardziej stresują kobietę i tym bardziej trzyma go na dystans. W pracy, Banach stara się pomóc kobiecie z dusznościami, która twierdzi, że zaginął jej syn. Czy Wiktor to udźwignie? Co jeszcze się wydarzy w 211. odcinku? Oglądaj koniecznie "Na sygnale" w TVP2 i sprawdzaj program tv po więcej szczegółów!

Góra wróci na stanowisko szefa stacji? Kuba znowu podrywa Martynę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×