"Na sygnale" odcinek 215. Martyna i Piotr stracą małego Janka! Kto go zabierze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 215. odcinku serialu "Na sygnale" Janek będzie musiał opuścić mieszkanie Piotrka i Martyny! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 215. już w środę 16.01.2019 o godz. 21:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Martyna (Monika Mazur) była w szoku gdy dowiedziała się, że ma przyrodnią siostrę. Agnieszka (Patrycja Potyralska) okazała się wykorzystywaną przez partnera i uzależnioną od narkotyków dziewczyną po przejściach. Za namową nowo poznanej siostry zgodziła się jednak pójść na odwyk. W czasie jej nieobecności Martyna i Piotrek (Dariusz Wieteska) wzięli pod opiekę jej synka, Janka.

Pierwsze zdjęcia uczestników nowego reality show dla seniorów! Poznaj bohaterów! [GALERIA]Zobacz więcej

Ratownicy bardzo zżyli się z chłopcem, którego traktują jakby był ich własnym synem. Niestety, w 215. odcinku serialu "Na sygnale" nadejdzie czas rozstania. W bazie pogotowia w Leśnej Górze niespodziewanie zjawi się Agnieszka, która od razu zapyta o swojego synka. Piotrek zdziwi się, że dziewczyna tak szybko wyszła z ośrodka, a Martyna powie jej, że chłopak jest obecnie w szkole i może się z nim zobaczyć po południu.

Antoni Pawlicki w "groźnym" spocie nowego serialu TVP1! [WIDEO]Zobacz więcej

Gdy Piotrek wróci po dyżurze do mieszkania zobaczy, że Martyna razem z siostrą pakują rzeczy Janka. Strzelecki podejdzie do Janka, przytuli go i szepnie mu do ucha, by pamiętał, iż zawsze może na niego liczyć.

- Mogę tu jeszcze przyjść? - zapyta Janek

- Zawsze - zapewni go Kubicka

Agnieszka podziękuje ratownikom za pomoc w opiece nad dzieckiem i trzymając Janka za rękę opuści mieszkanie. Piotr zamknie za nią drzwi, a w oczach Martyny pojawią się łzy. Czy Janek opuścił ich na zawsze? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie kolejne odcinki serialu "Na sygnale" w TVP2!

W Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy! Kim jest Farukh? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Trudno że Agnieszka chce zebrać janka od martyny i piotra jak słodko wygodały piotrek z jankiem nieh zamieszak razem tak barodzo lubią janka

    12.09.2019 21:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×