"Na sygnale" odcinek 216. Anna wraca do pracy! Doktor Góra potrzebuje pomocy psychologa?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 216. odcinku "Na sygnale" Anna wróci do pracy w stacji. Koledzy bardzo ucieszą się z jej powrotu. Tymczasem, doktor Góra spotka się z psychologiem! Dlaczego? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 216. już w środę 23.01.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po długim pobycie w śpiączce, Anna (Lea Oleksiak) zechce wrócić do normalnego życia. Choć nadal nie odzyskała całej pamięci, to szybko przypomniała sobie, co potrafiła jako lekarz. W końcu, jej lekarz prowadzący zgodzi się, by wróciła do pracy.

Antoni Pawlicki w "groźnym" spocie nowego serialu TVP1! [WIDEO]Zobacz więcej

W 216. odcinku "Na sygnale" Anna znowu zacznie pracę w stacji. Jej koledzy będą szczęśliwi z jej powrotu i urządzą z tego powodu huczną imprezę powitalną. Czy Anna przypomni sobie w końcu co łączyło ją z Wiktorem (Wojciech Kuliński)?

Tymczasem, doktor Góra (Tomasz Piątkowski) będzie przechodził kryzys. Zwróci się o pomoc do psychologa! Później, szef ratowników zaproponuje Kubie (Wojciech Zygmunt) awans na jego zastępcę. Piotrkowi (Dariusz Wieteska) bardzo się to nie spodoba...

W Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy! Kim jest Farukh? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Odcinek 216. będzie też obfitował w skomplikowane przypadki medyczne. Zespół doktora Góry, dostanie wezwanie do seniorki, która zacznie słyszeć duchy... A ekipa Wiktor znowu znajdzie się pośrodku rodzinnej kłótni. Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj "Na sygnale" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • N8eznajomy (gość)

    Super wracaj anka

    12.01.2019 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×