"Na sygnale" odcinek 219. Kuba mocno podpada Annie! Znowu zostanie zwolniony? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 219. odcinku "Na sygnale" Kuba wejdzie w mocny konflikt z Anną! Tymczasem Nowy postanowi w końcu wyznać prawdę Wiktorowi o swoim związku z Zosią... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 219. już w środę 13.02.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 219. odcinku "Na sygnale" Wiktor (Wojciech Kuliński) spróbuje na nowo zbliżyć się do Anny (Lea Oleksiak), ale nie okaże się to łatwe. Wkrótce doktor Reiter zostaje wezwana do mężczyzny, który przestał oddychać. Choć nie ma już szans na uratowanie go, to Kuba (Wojciech Zygmunt) postanowi spróbować. Sprawi to, że wejdzie w konflikt z Anną...

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

Młody ratownik nie przerwie reanimacji, chociaż Anna przekazała już rodzinie tragiczną wiadomość. Kuba jednak powie bliskim pacjenta, o tym jak kiedyś reanimował kogoś 27 minut i mu się udało. Niestety, tego pacjenta nie uda się uratować i doktor Reiter naprawdę wścieknie się na Kubę, że dał rodzinie nadzieję. - Ten pacjent nie miał szans, bo nie udzielili mu pierwszej pomocy... A ty dawałeś im nadzieję, zamiast ich przygotować na najgorsze! - wykrzyczy mu. Czy ratownik znowu straci pracę?

Zosia ma romans z Nowym! Przyłapie ich Piotr!Zobacz więcej

Tymczasem Nowy (Kami Wodka) postanowi powiedzieć Wiktorowi, że spotyka się z jego córką. Niestety ciągle ktoś będzie im przeszkadzał, ale okazja sama się pojawi, gdy pojadą do kolejnego pacjenta. Będzie to mężczyzna, który będzie się ciągle śmiał. Wkrótce u ratowników pojawią się te same objawy, a Nowy w tej zabawnej atmosferze, wyzna prawdę Banachowi... Jak zareaguje lekarz? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na sygnale" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×