"Na sygnale" odcinek 224. Zosia odrzuci oświadczyny Nowego! Dlaczego powie mu "nie"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 224. odcinku serialu "Na Sygnale" Nowy zaprosi Zosię na romantyczną kolację. Nie wszystko pójdzie jednak po jego myśli! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 224. już w środę 20.03.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy (Kamil Wodka) bardzo kocha Zosię (Edyta Bełza), córkę doktora Banacha (Wojciech Kuliński). Jest to pierwszy poważny związek w jego życiu i bardzo chciałby, aby wszystko ułożyło się idealnie. W trakcie wieczoru kawalerskiego Piotrka (Dariusz Wieteska), wyzna koledze, że chciałby, aby dziewczyna została jego żoną! W 224. odcinku serialu "Na sygnale" nieśmiały chłopak postanowi działać.

Nowy chce oświadczyć się Zosi! Co na to Banach?Zobacz więcej

Nowy zaprosi Zosię do luksusowej restauracji. Na miejscu obecni będą także Piotrek i Martyna (Monika Mazur). Strzelecki spojrzy na chłopaka i od razu domyśli się, że zamierza on właśnie tego dnia oświadczyć się swojej wybrance. W pewnym momencie ratownik chwyci w rękę mikrofon i zacznie śpiewać po włosku znaną neapolitańską pieśń o miłości. Wszyscy zebrani będą pod wielki wrażeniem i nagrodzą chłopaka owacją na stojąco.

Miłosne trójkąty w serialach. Oto bohaterowie, którzy nie potrafią się zdecydować!Zobacz więcej

Gdy występ się skończy Zosia podejdzie do swojego partnera i pocałuje go w policzek. Nowy uzna, że to jest właśnie ten moment. Uklęknie przed dziewczyną, sięgnie go kieszeni i wyciągnie pierścionek!

  • Nie! Zwariowałeś? - krzyknie Zosia i z płaczem wybiegnie z restauracji!

Nowy będzie załamany... Jego marzenia w jednej chwili legną w gruzach! Dlaczego Banachówna musiała powiedzieć mu "nie"! Odpowiedzi należy szukać w nowych odcinkach serialu "Na sygnale" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Dlaczego zosia powie nowemu nie. Ty zosia zgódź.się bo ja kibicuje wam żeby byli meżem i żoną chce widzeć na twojm dłońi złoty pieśronek

    25.06.2019 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×