"Na sygnale" odcinek 229. Kuba wyznaje Martynie miłość! Ratowniczka odwoła ślub? [CO SIĘ WYDARZY]

W 229. odcinku "Na sygnale" Kuba wyzna Martynie, że ją kocha! Jak zareaguje Kubicka? Czy odwoła ślub? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 229. już w środę 24.04.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślub Martyny (Monika Mazur) i Piotrka (Dariusz Wieteska) już coraz bliżej! Kiedy ukochani będą zajęci ostatnimi przygotowaniami, Kuba (Wojciech Zygmunt) będzie coraz bardziej załamany. Okaże się, że jest skrycie zakochany w Kubickiej! W 229. odcinku "Na sygnale" zdecyduje się wyznać jej swoje uczucia.

- Kocham cię, odkąd pierwszy raz cię zobaczyłem. Zrobię dla ciebie wszystko, tylko daj mi szansę.

Martyna będzie w szoku. Ale kiedy Kuba się do niej zbliży, by ją pocałować, szybko się otrząśnie i zdecydowanie się odsunie. - Nie mogę - wyszepcze i czym prędzej opuści gabinet Szczęsnego.

Piotr zostanie wrobiony w morderstwo? Zobacz więcej

Później Kuba zrozumie, że nie może patrzeć na szczęśliwych narzeczonych, którzy są razem nawet w pracy i postanowi pozmieniać grafik, by móc jeździć częściej z Martyną. Następnie zwierzy się doktorowi Górze (Tomasz Piątkowski), że odkąd pracuje w Leśnej Górze, skończył już z romansami, bo zależy mu tylko na jednej dziewczynie... Czy Martyna zauważy, że Kuba się zmienił i da mu szansę? A może nie zostawi Piotrka i wezmą ślub? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Kuba i Martyna niech będą razem

    11.11.2020 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×