"Na sygnale" odcinek 230. Powrót Basi i Adama! Jaką tajemnicę skrywa rodzina Wszołków? [CO SIĘ WYDARZY]

W 230. odcinku "Na sygnale" Adam i Basia wrócą do Leśnej Góry! Okaże się, że ich biznes odnosi sukces, a oni mają kolejne plany, o których nie powiedzą nawet Piotrkowi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 230. już w środę 1.05.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Adam (Konrad Darocha) przeżył prawdziwy dramat. Przez wybuch gazu w kamienicy stracił nogę i długo nie mógł się po tym podnieść. W końcu rodzina Wszołków wyjechała z Leśnej Góry, by się od tego odciąć, ale wkrótce wrócą na ślub Martyny (Monika Mazur) i Piotrka (Dariusz Wieteska)!

W 230. odcinku "Na sygnale" Adam, Basia (Anna Wysocka) i ich synek pojawią się w Leśnej Górze. Spotkają się w bistro "Pod Kroplówką" z Piotrkiem, który będzie bardzo szczęśliwy z ich powrotu. Okaże się, że rodzina Wszołków, podczas swojej nieobecności założyła własny biznes - dom opieki.

Makabryczna śmierć Gabi! Lekarka zginie w płomieniach! Zobacz więcej

Adam opowie Piotrkowi, że są bardzo zajęci i dużo pracują, ale odnoszą sukcesy. - Biznes świetnie idzie. Ten dom opieki to był strzał w dziesiątkę - zdradzi przyjacielowi. Powie też Strzeleckiemu, że planują zająć się czymś jeszcze, ale nie zdradzi mu, o co chodzi. - Mamy tu parę spraw do załatwienia...

Co ukrywa Adam? Czy rodzina Wszołków zostanie w Leśnej Górze na stałe?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sara konta (gość)

    super nawet i ja barzdzo się sieszę że na stałe zostaniecie w siarilu a jak bedziecie mieli wolne to rzyjede do mnie też mój numer domu to 96/11różewo zapraszam podzdrawiam

    02.02.2020 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×