"Na sygnale" odcinek 232. Ślub Martyny i Piotrka! Przed uroczystością panna młoda zostanie porwana! [CO SIĘ WYDARZY]

W 232. odcinku "Na sygnale" wreszcie nadejdzie dzień ślubu Martyny i Piotrka! Nie obędzie się jednak bez komplikacji, bo panna młoda zostanie porwana! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 232. już w środę 15.05.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "Na sygnale" czeka nas wiele emocji! Piotrek (Dariusz Wieteska) będzie szukał mordercy swoich byłych dziewczyn - Gabi (Marcelina Zawadzka) i Beatki. Tymczasem w 232. odcinku "Na sygnale" to Martyna (Monika Mazur) zniknie bez śladu!

Makabryczna śmierć Gabi! Lekarka zginie w płomieniach! Zobacz więcej

Strzelecki od razu pomyśli, że musiał porwać ją mężczyzna, który zabija jego byłe. Chwilę później ratownik dostanie wiadomość od porywacza: - Zabiorę ci wszystko! - usłyszy. Piotrek będzie naprawdę przerażony, ale na szczęście do akcji wkroczy policja, która znajdzie Martynę w motelu. Kiedy Kubicka trafi do szpitala, okaże się, że została nafaszerowana lekami nasennymi. Przez te wydarzenia młodzi zapomną o... swoim ślubie! Będą mogli liczyć na pomoc przyjaciół, którzy w ostatniej chwili zorganizują uroczystość w szpitalnej kaplicy.

W obecności bliskich i przyjaciół Piotrek i Martyna zostaną mężem i żoną! Choć ten dzień nie zaczął się dla nich najlepiej, to będą najszczęśliwsi na świecie! Czy to koniec ich problemów?

Kuba wyznaje Martynie miłość! Ratowniczka odwoła ślub?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iska (gość)

  Super że się pobierają tylko pozazdrościć. Wszyscy na zdjęciu są oprócz jednego ...? 🙂🙂🙃🙃

  26.04.2019 01:28
 • Masakra co się będzie działo (gość)

  No tak nie dokonca będą szczęśliwi bo w odcinku 233 Martyna zaslabnie i jak się okaże zostanie otruta cyjankiem potasu i zanim dotrze do szpitala jej serce się zatrzyma szok miejmy nadzieję że nic się nie stanie szkoda że nie ma jeszcze streszczenia 234 bo fani odchodzą od zmysłów

  25.04.2019 12:44
 • Luna (gość)

  No nareszcie Martyna i Piotr staną przed ołtarzem!!! Może nie w kościele ale w szpitalnej kaplicy!! To nie ma żadnegoznaczenia gdzie wezmą ślub!!!Ważne jest to że będą mężem i żoną i będą szczęśliwi!!!

  25.04.2019 10:30
 • Tosia (gość)

  Wreszcie tak długo na to czekałam ❤

  24.04.2019 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×