„Na sygnale” odcinek 233. Martyna zostanie otruta! Zacznie się walka o jej życie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 233. odcinku „Na sygnale” Martyna i Piotr wyruszą w podróż poślubną. Nagle ratowniczka zacznie źle się czuć. Okaże się, że została otruta! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 233. już w środę 22.05.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotrek (Dariusz Wieteska) i Martyna (Monika Mazur), po wielu perturbacjach, w końcu zostali mężem i żoną. Zanim do tego doszło, panna młoda została porwana! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a w 233. odcinku „Na sygnale” nowożeńcy wyjadą w podróż poślubną.

Ślub Martyny i Piotrka! Przed uroczystością panna młoda zostanie porwana!Zobacz więcej

Nie odjadą za daleko, ponieważ Strzelecki nagle zauważy, że jego żona zaczyna słabnąć. Od razu zatrzyma się, wyniesie ją z samochodu i zadzwoni po pomoc. Wkrótce na miejscu pojawi się zespół doktora Banacha (Wojciech Kuliński). Po zbadaniu nieprzytomnej Martyny, Wiktor stwierdzi ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową. - Zabieramy ją! - od razu zdecyduje lekarz. Jednak już w karetce zacznie mieć wątpliwości co do diagnozy. Razem z przestraszonym Kubą (Wojciech Zygmunt) i „Nowym” (Kamil Wodka) zaczną zastanawiać się, co mogło się stać. Nagle poczują zapach migdałów i zrozumieją, że szaleniec, który porwał Martynę przed ślubem, musiał podać jej cyjanek!

Niedługo później żona Piotrka trafi na stół operacyjny i zacznie się walka o jej życie! Czy lekarze zdołają ją uratować?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    Martyna przerzyje?

    05.06.2019 15:05
  • Animator (gość)

    Będzie żyć

    21.05.2019 22:30
  • Monia (gość)

    Martyna przeżyje;]

    16.05.2019 16:39
  • Ja to ja (gość)

    Troszkę spoiler Będzie żyć. Bo potem, wiem z okładki świata seriali, że będzie miała dalesze perypetie z Kubą

    15.05.2019 19:38
  • ja (gość)

    skąd wież że umrze

    12.05.2019 22:43
  • Łotwin (gość)

    Co za bzdury ktoś pisze, że Martyna nie przeżyje. Przecież na zdjęciu widać jak siedzi i rozmawia z Piotrem. XD Radzę oglądać zdjęcia ze zrozumieniem. Martyna będzie żyła.

    12.05.2019 13:14
  • Na Sygnale - FAN (gość)

    NIESTETY MAM DLA WSZYSTKICH BARDZO SMUTNĄ I ZŁĄ WIADOMOŚĆ :( :( :( Po tym gdy Martyna zasłabnie w samochodzie Piotrka przyjdzie karetka z Nowym, Wiktorem i Kubą i zabiorą do szpitala, ale tam niestety SERCE MARTYNY PRZESTANIE BIĆ - Lekarze będą ostro walczyć o jej życie, lecz Cyjanek, którym otruł Martynę ten Szaleniec wygra i Martyna ODDA OSTATNIE TCHNIENIE W RAMIONACH PIOTRA :( :(

    12.05.2019 13:08
  • nacia (gość)

    MARTYNA PRZEŻYJE PRAWDA ???

    11.05.2019 16:47
  • ja (gość)

    ona umrze

    10.05.2019 12:29
  • Moni (gość)

    Martyna będzie żyć;]

    09.05.2019 21:33
  • Tosia (gość)

    Martyna nie może zginąć

    08.05.2019 22:21
  • ja (gość)

    zatkało mnie ona umrze

    08.05.2019 20:31
  • Faina (gość)

    Ona musi żyć

    05.05.2019 11:58
  • Zwolenniczka (gość)

    Ona musi żyć

    04.05.2019 14:28
  • Renata Nowakowska - Agata Załęcka (gość)

    Skoro zostanie śmiertelnie otruta to ten co ją tak otrół powinien mieć dożywocie

    03.05.2019 15:32
  • Tosia (gość)

    Muszaaa! 😭