"Na sygnale" odcinek 234. Potocki wyjdzie na wolność! Anna mu w tym pomoże?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 234. odcinku "Na sygnale" odbędzie się kolejna rozprawa sądowa w sprawie Potockiego. W końcu lekarz zostanie uniewinniony! Co to znaczy dla Anny? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 234. już w środę 29.05.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Potocki (Marcin Grzymowicz) został aresztowany przez to, co zrobił Annie (Lea Oleksiak), wszyscy myśleli, że trafi w końcu do więzienia. Okazało się jednak, że Stanisław miał guza mózgu, który mógł zmienić jego zachowanie i była to okoliczność łagodząca.

W 234. odcinku "Na sygnale" odbędzie się ostatnia rozprawa w jego sprawie, na której będzie ogłoszony wyrok. Doktor Reiter, jako ważny świadek, zacznie się przygotowywać do tej trudnej przeprawy. Na szczęście będzie mogła liczyć na całkowite wsparcie od Wiktora (Wojciech Kuliński).

Zosia zaczyna pracę w stacji! Co na to Wiktor?Zobacz więcej

Niestety kilka godzin później Potocki zostanie uniewinniony! Okaże się, że stało się tak głównie dzięki zeznaniom Anny... Po wyjściu z sądu Stanisław zacznie wylewnie dziękować byłej żonie i zadowolony powie, że mogą zacząć wszystko od nowa. Lekarka oczywiście pozbawi go nadziei i wprost powie mu, że zaczną nowe życie, ale oddzielnie. Potocki nie będzie mógł w to uwierzyć... Co zrobi, by odzyskać byłą żonę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×