"Na sygnale" odcinek 235. Zosia zaczyna pracę w stacji! Co na to Wiktor? [CO SIĘ WYDARZY]

W 235. odcinku "Na sygnale" Zosia wbrew woli Wiktora rozpocznie wolontariat w pogotowiu. Już pierwszego dnia będzie na nią czekać wiele atrakcji! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 235. już w środę 5.06.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jedyna córka Wiktora (Wojciech Kuliński), Zosia (Edyta Bełza), to dla niego wielki skarb. Bardzo chce ją chronić, ale dziewczyna w wielu kwestiach ma inne zdanie niż ojciec. W końcu, w 235. odcinku "Na sygnale" Zosia, nie mówiąc nic ojcu, zacznie pracę w stacji. Wspierać ją będzie Anna (Lea Oleksiak).

Kiedy Banach w końcu dowie się, że jego córka będzie wolontariuszką w pogotowiu, wścieknie się i będzie miał pretensje do doktor Reiter, która od razu go uspokoi.

- Daj spokój, to przecież tylko wolontariat. Niech zobaczy, czy to ją w ogóle interesuje.

Martyna zostanie otruta! Zacznie się walka o jej życie!Zobacz więcej

Jeszcze tego samego dnia Zosia weźmie udział w swojej pierwszej akcji. Gdy dotrą na miejsce, Wiktor odkryje, że w mieszkaniu są rozkładające się zwłoki! Postanowi oszczędzić córce tego widoku i wyśle ją do sąsiedniego mieszkania. Wkrótce na miejsce dotrą strażacy, którzy zarządzą ewakuację budynku i wtedy Banach zorientuje się, że jego córka zniknęła! Co się z nią stało? Czy zrezygnuje z pracy w stacji? Dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×