"Na sygnale" odcinek 242. Zosia w niebezpieczeństwie! Córka Banacha zginie w wypadku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 242. odcinku "Na sygnale" Zosia postanowi pomóc ofiarom wypadku i zostanie zaklinowana w samochodzie, który wybuchnie! Kto ją uratuje? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 242. w środę, 9.10.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Zosia (Edyta Bełza) dołączyła do pracowników stacji ratunkowej w Leśnej Górze i jeździ z nimi na akcje. Niestety w 242. odcinku "Na sygnale" córka Banacha (Wojciech Kuliński) wpadnie w niezłe tarapaty!

Zdrada Martyny, zakochany Góra i Zosia w niebezpieczeństwie w zwiastunie nowych odcinków!Zobacz więcej

Wszystko dlatego że będzie świadkiem groźnego wypadku samochodowego i natychmiast ruszy na pomoc nieprzytomnej ofierze. Nagle spod maski samochodu zacznie wydobywać się dym, ale Zosia nie będzie chciała zostawić człowieka, który potrzebuje pomocy. Choć jej ojciec zadzwoni do niej i każe wysiąść z samochodu, ona postanowi zaczekać na karetkę, ale nagle zacznie się dusić! Wtedy ktoś w ostatniej chwili wyciągnie ją na zewnątrz, a auto stanie w płomieniach...

Będzie to strażak Tomek (Hubert Matysiak), który chwilę później wróci do samochodu, by ratować nieprzytomnego, ale sam zostanie mocno poparzony... Zosia zaś będzie mu bardzo wdzięczna, że uratował jej życie!

Martyna zemdleje w trakcie akcji ratunkowej! To ciąża czy choroba?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×