"Na sygnale" odcinek 244. Martyna dowie się prawdy o imprezie integracyjnej! Kto jest ojcem jej dziecka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 244. odcinku "Na sygnale" Martyna w końcu pozna prawdę o tym, co wydarzyło się podczas imprezy integracyjnej! Co powie jej Kuba? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 244. w środę, 23.10.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy wydawałoby się, że Martyna (Monika Mazur) i Piotrek (Dariusz Wieteska) w końcu będą szczęśliwi, na ich drodze stanął Kuba (Wojciech Zygmunt). Strzelecka obudziła się koło niego po imprezie integracyjnej, a on zapewnił ją, że uprawiali seks!

Martyna powie Piotrkowi, że nie chce dziecka! Zdecydują się na aborcję?!Zobacz więcej

Dlatego Martyna nie będzie wiedziała, kto jest ojcem jej dziecka i bardzo to przeżyje. Co gorsza, w 244. odcinku "Na sygnale" wyzna Piotrkowi, że nie chce dziecka i nie wie, czy kiedykolwiek będzie na nie gotowa! Nie wpłynie to dobrze na jej małżeństwo, bo Strzelecki marzy o zostaniu tatą! Na szczęście jeszcze tego samego dnia Kuba w końcu postanowi powiedzieć ratowniczce prawdę o tym, co między nimi zaszło. Wyzna jej, że nie może być ojcem jej dziecka, bo ze sobą nie spali!

Czy to wyznanie sprawi, że Martyna ucieszy się z dziecka?

Zosia w niebezpieczeństwie! Córka Banacha zginie w wypadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×