"Na sygnale" odcinek 247. Piotrek odejdzie ze stacji?! Dostanie propozycję nowej pracy... [CO SIĘ WYDARZY]

W 247. odcinku "Na sygnale" tata Martyny zacznie namawiać Piotrka, by dla dobra swojej rodziny, znalazł sobie nową pracę. Da to Strzeleckiemu do myślenia... Czy odejdzie ze stacji? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 247. w środę, 13.11.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Martyna (Monika Mazur) i Piotrek (Dariusz Wieteska) od niedawna są małżeństwem i ostatnio byli przekonani, że spodziewają się dziecka. Okazało się jednak, że na razie Strzelecka nie jest w ciąży, ale wkrótce znowu będą mieli kłopoty... Tym razem z... ojcem Martyny (Grzegorz Gadziomski)!

Nowy przyłapie Zosię na randce ze strażakiem! Będzie musiał ratować życie rywala?Zobacz więcej

W 247. odcinku "Na sygnale" ojciec dziewczyny poprosi Strzeleckiego o spotkanie – zapowiadając, że chce naprawić stosunki w ich rodzinie. Piotr nie będzie miał ochoty na lunch z teściem, ale ukochana przekona go, by przyjął zaproszenie. Okaże się, że Kubicki ma pewien cel - zacznie namawiać zięcia, by zmienił pracę!

- Jesteś zdolny, mądry i szybko się uczysz…
- Przedtem mówiłeś, że jestem nieudacznikiem. Mogę zapytać, co się zmieniło?
- Moja córka nie wyszłaby za nieudacznika.(…) Mogę ci pomóc. Większość ludzi znajduje pracę przez znajomości, to żaden wstyd…
- Dziękuję, ale ja mam już pracę!
- To, co robicie, jest bardzo szlachetne... Ja to bardzo szanuję! Ale w pewnym momencie musisz pomyśleć o sobie. I o swojej rodzinie…

Jak na te słowa zareaguje Piotrek? Czy posłucha teścia i postanowi odejść z pracy? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Na sygnale"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×