"Na sygnale" odcinek 250. Piotrek chce rozstać się z Martyną?! Uzna, że nie jest jej wart [CO SIĘ WYDARZY]

W 250. odcinku serialu "Na sygnale" Piotrek postanowi poważnie porozmawiać z żoną. Czy zdecyduje się zakończyć ich związek? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 250. w środę, 4.12.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W związku Piotra (Dariusz Wieteska) i Martyny (Monika Mazur) od pewnego czasu nie układa się tak dobrze, jakby chcieli. Czy któreś z małżonków zacznie poważnie myśleć o rozstaniu i przekreśleniu wspólnej przyszłości?

Zosia zerwie z Nowym! Zakochała się w strażaku?!Zobacz więcej

W 250. odcinku serialu "Na sygnale" Piotrek zacznie zastanawiać się, czy będzie dobrym materiałem na głowę rodziny. Z przerażeniem stwierdzi, że gdyby urodziło im się dziecko, to musiałby pracować na trzy zmiany albo wyjechać za granicę, aby móc zapewnić rodzinie jakikolwiek byt.

Swoimi wątpliwościami postanowi podzielić się z żoną. Stwierdzi, że kiedyś był przekonany, że wystarczy, że mają siebie, ale teraz już wie, że to za mało. - Teraz myślę, że powinnaś znaleźć sobie kogoś, kto da ci takie życie na jakie zasługujesz - wyzna Martynie.

Piotrek odejdzie ze stacji?! Dostanie propozycję nowej pracy...Zobacz więcej

W odpowiedzi ratowniczka podejdzie do męża, usiądzie mu na kolanach i wyszepcze do ucha, że pragnie tylko jego. Pocieszy Piotra i zapewni go, że razem i ze wsparciem bliskich na pewno sobie ze wszystkim poradzą.

- Przestań martwić się na zapas.
- Mam szczęście, że cię znalazłem - odpowie Strzelecki.

Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy Martyny i Piotrka, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na sygnale" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Delfi (gość)

    Oni som super ja ich uwielbiam mogli by być takim parom w zeczywistosci ale majom Juszczak swoje połówki kocham ten serial a oni to moi ulubieńcy

    17.11.2019 00:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×