"Na sygnale" odcinek 250. Zosia pocałuje się z Tomkiem! Czy jej kochanek przeżyje operację? [CO SIĘ WYDARZY]

W 250. odcinku serialu "Na sygnale" Zosia po raz kolejny spotka się z Tomkiem. Tuż przed operacją pocałuje swojego nowego ukochanego! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 250. w środę, 4.12.2019 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w serialu "Na sygnale" dojdzie do rozstania! Związek Zosi (Edyta Bełza) i Nowego (Kamil Wodka) się rozpadnie... Dlaczego dziewczyna podejmie decyzję o rozstaniu?

Zosia zerwie z Nowym! Zakochała się w strażaku?!Zobacz więcej

Okaże się, że córka doktora Banacha (Wojciech Kuliński) na poważnie zakochała się w Tomku (Hubert Matysiak), w strażaku który uratował jej życie. W 250. odcinku serialu "Na sygnale" chłopak będzie oczekiwał na operację w szpitalu, a Zosia postanowi go odwiedzić.

Tomek bardzo ucieszy się z jej wizyty, spojrzy jej prosto w oczy i uśmiechnie się. - Już jestem spokojny, możemy zaczynać - powie pielęgniarce, którą jeszcze chwilę wcześniej martwiło jego wysokie ciśnienie. Zosia natomiast podejdzie do niego i pocałuje go w usta!

Piotrek chce rozstać się z Martyną?! Uzna, że nie jest jej wartZobacz więcej

Kilka godzin później dziewczyna dowie się, że operacja zakończyła się powodzeniem i Tomek będzie powoli wracał do zdrowia. Pocałunek na szczęście spełnił swoją funkcję! Radosną nowiną postanowi podzielić się z ojcem. - Będzie żył, ale minie trochę czasu, zanim wydobrzeje.

Czy pomiędzy Zosią a Tomkiem narodziła się prawdziwa miłość? A może to tylko zauroczenie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×