"Na sygnale" odcinek 260. Ekipa Góry na celowniku gangstera! Zabije ich?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 260. odcinku "Na sygnale" Kuba, Góra i Nowy zostaną zatrzymani przez pewnego mężczyznę, który poprosi ich o pomoc dla swojej dziewczyny. Niespodziewanie mężczyzna wyciągnie broń i zacznie grozić ratownikom! Zabije ich? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 260. w środę, 26.02.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ratownicy z Leśnej Góry często spotykają bandytów czy szaleńców. W 260. odcinku "Na sygnale" jeden gangster będzie groził im bronią!

Doktor Górska molestuje Górę?! Lekarz będzie chciał złożyć na nią skargę!Zobacz więcej

Zacznie się niewinnie, gdy mężczyzna (Michał Karmowski) zatrzyma wracający do bazy ambulans i poprosi ratowników o pomoc dla jego dziewczyny, Niny (Karolina Dziuba). Nina będzie wyglądała na pijaną, ale Szymon temu zaprzeczy. - Nie jest pijana. Zabieraj ją do szpitala! Nina potrzebuje lekarza! Ona musi żyć! - krzyknie, a potem rzuci się na Górę (Tomasz Piątkowski). Kuba (Wojciech Zygmunt) od razu ruszy na pomoc koledze, ale wtedy Szymon wyciągnie broń!

Skieruje ją prosto w głowę Kuby i rozkaże ratownikom jechać do szpitala i oczywiście nie zawiadamiać policji. Sam usiądzie za kierownicą karetki, a ratownicy zajmą się Niną. Niestety w drodze do szpitala, dziewczyna przestanie oddychać! Czy ratownicy z Leśnej Góry ją uratują? A jeśli nie - czy Szymon ich zabije? Tego dowiemy się wkrótce!

Takie cuda dzieją się tylko w serialach! Ci bohaterowie pokonali śmierć lub nieuleczalną chorobę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Estera Lipińska (gość)

    Zadzwoń dd mnie nie mam na koncie

    04.02.2020 13:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×