"Na sygnale" odcinek 261. Piotrek przyjdzie do pracy pod wpływem alkoholu! Wiktor go ukarze, a Kuba go zwolni?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 261. odcinku "Na sygnale" Piotrek przyjdzie na dyżur, a Wiktor wyczuje od niego alkohol! Będzie na niego wściekły, a co gorsza później jego stan zobaczy też Kuba... Zwolni Strzeleckiego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 261. w środę, 4.03.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotrek (Dariusz Wieteska) ostatnio był bardo szczęśliwy - dzięki spadkowi od pacjentki nie musi martwić się o pieniądze, co zawsze było jego problemem. Jednak teraz dla równowagi kłopoty pojawią się w innej dziedzinie życia...

Tomek oświadczy się Zosi! Zostanie przyjęty?Zobacz więcej

W 261. odcinku "Na sygnale" Piotrek przyjdzie do pracy na kacu. Wiktor (Wojciech Kuliński) od razu wyczuje od ratownika alkohol i nie będzie krył swojego niezadowolenia stanem kolegi. - Aspiryna albo dwie i będę jak nowy! - rzuci Strzelecki, ale Banach nie da się przekonać. Zabroni mu pracować, argumentując to tym, że może zaszkodzić pacjentom.

Zanim jednak Piotrek wróci do domu, wpadnie na Kubę (Wojciech Zygmunt)! Szef również nie będzie zachwycony stanem ratownika, więc za karę każe mu posprzątać magazyn w stacji. Czy Piotrek poniesie jeszcze jakieś konsekwencje?

Nowy padnie ofiarą stalkerki! Zosia pomoże swojemu byłemu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×