"Na sygnale" odcinek 265. Tomek ma nawrót choroby i małe szanse na przeżycie! Odwoła ślub z Zosią? [CO SIĘ WYDARZY]

W 265. odcinku "Na sygnale" okaże się, że Tomek ma nawrót choroby, ale tym razem sprawa jest bardzo poważna. Nie przeżyje? Co z jego ślubem z Zosią? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 265. w środę, 1.04.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Zosia (Edyta Bełza) bardzo poważnie traktuje związek z Tomkiem (Hubert Matysiak). Już niedługo zamieszka z nim i nawet przyjmie jego oświadczyny! Coś jednak zakłóci ich szczęście...

Tomek oświadczy się Zosi! Zostanie przyjęty?Zobacz więcej

Wkrótce Wiktor (Wojciech Kuliński) zauważy niepokojące objawy u Tomka. Strażak będzie bardzo blady, a jedząc propozycje tortów weselnych, widelczyk nagle wypadnie mu z jakby bezwładnej ręki. Wiktor od razu zapyta go, czy dobrze się czuje, ale Tomek powie, że tylko boli go głowa. Ale kilka godzin później Wiktor i Zosia znajdą strażaka nieprzytomnego w łazience! Banach od razu ruszy mu na pomoc i zacznie reanimację.

Niestety w 265. odcinku "Na sygnale" badania wykażą, że Tomek na nawrót choroby, ale tym razem sprawa jest jeszcze bardziej poważna. - Guz ma dwa centymetry... Nie do operacji, bo wrósł za głęboko - powie ojcu załamana Zosia.

Kiedy Tomek dowie się, że ma tylko pół procenta szansy na przeżycie, odwoła ślub z Banachówną! Ona jednak nie będzie chciała się na to zgodzić. Czy dojdzie do zaślubin? Tomek umrze? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Zosia nie rób tego będziesz żełowała byliśće z nowym super parą ja czekam na zareczyny i ślub

    10.04.2020 17:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×