"Na sygnale" odcinek 267. Ciężarna Lidka trafi do szpitala! Dlaczego wciąż będzie myśleć o... Robercie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 267. odcinku "Na sygnale" Lidka trafi do szpitala! Okaże się, ze bardziej niż o siebie i dziecko, będzie martwić się o Roberta! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 267. w środę, 15.04.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lidka (Anna Haba) wciąż pozostaje w dziwnym trójkącie miłosnym z Górą (Tomasz Piątkowski) i Robertem (Krzysztof Mateusiak). Obaj troszczą się o nią, a wkrótce będą mieli ku temu więcej okazji, bo ratowniczka trafi do szpitala!

Robert chce pozbyć się Góry?! Ma w domu broń! Zobacz więcej

W 267. odcinku "Na sygnale" lekarka prowadząca ciążę Lidki zadecyduje, że ta powinna zostać w szpitalu do czasu porodu. Ona, zamiast martwić się o siebie i dziecko, wciąż będzie myślała o Robercie! - Został sam, a powinien być pod kontrolą - powie Górze, prosząc go, by się nim zajął. Artur po jakimś czasie jej to obieca.

Niedługo później obaj panowie odwiedzą Lidkę i cała trójka wspólnie zagra w kalambury. Ratowniczka zauważy, że Robert i Artur zaczęli się dogadywać i będzie bardzo szczęśliwa! Czy teraz już wszystko się ułoży?

Tomek ma nawrót choroby i małe szanse na przeżycie! Odwoła ślub z Zosią?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rrr5yftyrrtfh6ugg (gość)

    Errt3444u

    18.04.2020 14:39
  • batonik89 (gość)

    Lidka powinna martwić się o siebie,o dzidzię i Artura.Robert powinien już dawno zniknąć z jej życia.

    29.03.2020 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×