"Na sygnale" odcinek 276. Piotrek dowie się, że zostanie ojcem tuż przed wybuchem bomby! Wysłucha rozpaczliwego apelu Martyny [CO SIĘ WYDARZY]

W 276. odcinku "Na sygnale" wszyscy będą starać się uratować Roberta i nie dopuścić do wybuchu bomby. W tych dramatycznych okolicznościach Piotrek dowie się, że zostanie ojcem! Czy i tak zaryzykuje swoje życie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 276. w środę, 21.10.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Robert (Krzysztof Mateusiak) przyszedł do stacji ratownictwa z bronią i chciał widzieć się z Arturem (Tomasz Piątkowski). Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jego planem - został postrzelony, a Piotrek (Dariusz Wieteska) i Nowy (Kamil Wodka) odkryli, że Robert ma na sobie detonator!

Śmierć w Leśnej Górze! Jeden z ratowników zginie w wybuchu?!Zobacz więcej

W 276. odcinku "Na sygnale" Piotrek i Nowy będą próbować weterana zbadać, unikając przy tym detonacji bomby. W końcu do budynku wbiegnie Anna (Lea Oleksiak), by im pomóc - mimo zakazu policji. W pewnym momencie Banach (Wojciech Kuliński), czekający na zewnątrz na rozwój wydarzeń, spróbuje skontaktować się z Strzeleckim. Okaże się, że ma dla niego połączenie.

Będzie to telefon od Martyny (Monika Mazur), która dowie się o wszystkim i rozpaczliwie spróbuje wyciągnąć męża z zagrożonego budynku. - Piotrek... Potrzebuję cię. Proszę cię, nie umieraj! - krzyknie i doda, że niedługo zostanie ojcem! Czy Strzelecki posłucha żony i wydostanie się z bazy przed wybuchem?

Pierwszy konflikt w małżeństwie Anny i Wiktora! Pójdzie o wspólne dziecko... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×