"Na sygnale" odcinek 280. Nowy zostanie pobity! Zostanie zaatakowany w trakcie udzialania pomocy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 280. odcinku serialu "Na sygnale" Nowy padnie ofiarą agresywnego pacjenta! Czy ktoś zdoła powstrzymać napastnika? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 280. w środę, 25.11.2020 o godz. 21:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Nowy (Kamil Wodka) może wygląda niepozornie, ale już wielokrotnie pokazał, że profesjonalnym i odważnym ratownikiem, który nie cofnie się przed niczym, żeby ratować ludzkie życie. Już wkrótce ponownie znajdzie się w niebezpieczeństwie...

OGLĄDAJ "Na sygnale" ONLINE w TVP VOD

Basia wyzna Piotrkowi, że Adam zaginął! Co stało się z Wszołkiem? Zobacz więcej

W 280. odcinku serialu "Na sygnale" ratownicy z Leśnej Góry będą mieli bardzo ciężki dzień. Poszkodowanych będzie tak wielu, że w pewnym momencie będzie musiał odłączyć się od zespołu, aby sprawdzić stan ofiar wypadku samochodowego.

Gabryś będzie chciał sprawdzić stan młodej dziewczyny. Gdy zacznie badanie, mężczyzna podający się za jej ojca rzuci się na niego z pięściami. Potężny cios od razu powali ratownika na ziemię, a na leżącego posypią się kolejne ciosy. Interwencja o mały włos nie zakończy się dla niego śmiercią.

Przed ciosami wściekłego napastnika uratuje Nowego interwencja Banacha i reszty zespołu. Lekarz będzie miał za złe podwładnemu, że samowolnie oddalił się od zespołu. Pochwali go jednak za chęć niesienia pomocy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • RAFAŁ GOŁAŚ (gość)

    Dajcie później spokój doktorów,bo wesela aż zasiał będzie dużo i pojawi się nowe pani doktor,jeszcze piękniejszy ratownik,wszyscy stracą głowę nad nowym doktorem i doktór.

    05.12.2020 19:09
  • RAFAŁ GOŁAŚ (gość)

    Poprosimy więcej morderców,alkoholików i innych wariatów,którzy znów się czegoś naćpają i będą rzucać jajami w karetkę pogotowia,panować będą na imprezie weselno koronawiruszowej,wszyscy okazali się,że prawie wszyscy maja dobie -19

    05.12.2020 19:03
  • RAFAŁ GOŁAŚ (gość)

    Dzień dobry tu rafał widz,który ma wszystko pod kontrolą,nowy niech się demo że zosią,kuba niech się żeni z doktorką,co ich ciągle obmacuje,niech państwo młodzi jadą do miasta ba długie wakacje z dzieckiem martyna i piotrem,doktor banach niech też jedzie z nimi na urlop w tropiki,a potem jak przyjadą to poseł ich przyświeca,a najbardziej kubę,jak on pracuje,ile wydaje kasy na rzeczy do karetki,pogotowia,pogotowie musi mieć dużo więcej akcji,malują pobórjeszcze jeden epizod,ekstra jacka zakochanych podczas rozmówplus,morderca ju ,umarł,a nagle staje że siekierą,bo on wszedł. sam do karetki,miał pod bluzką ukryte narzędzie zbrodni,karetkowicze zostaną zaatakowani

    05.12.2020 18:51
  • Tomek (gość)

    Podoba mi się ten sezon bo ciągle coś się dzieje! I tak ma być! Serial jest krótki to musi być treściwy! Oby tak dalej!

    23.11.2020 13:01
  • Olga (gość)

    Będzie znów ten wątek z posłem?

    18.11.2020 11:49
  • Fanni (gość)

    Więcej agresywnych pacjentów poprosimy! Uwielbiam gdy coś się dzieje!

    18.11.2020 10:39
  • Bartas (gość)

    Trochę to nudne że ciągle dostaje się Gabrysiowi, Górze albo Piotrkowi... Ale i tak czekam na ten odcinek.

    13.11.2020 21:36
  • Ekspert (gość)

    Ale dużo akcji w tym sezonie! Podoba mi się to i mam nadzieję że nie będzie nudnych odcinków! Czekam z niecierpliwością na nowe akcje! Tylko na Boga! Dajcie już spokój Nowemu, Piotrowi i Górze! Bo przeszli ostatnio za dużo...

    12.11.2020 15:06
  • Bruno (gość)

    Liczyłem na to że tym razem oberwie ktoś inny np. Kuba a nie Gabryś...