"Na sygnale" odcinek 303. Banach zostanie zatrzymany przez policję! Oskarżą go o morderstwo? [CO SIĘ WYDARZY]

W 303. odcinku serialu "Na sygnale" Banach skonfrontuje się ze Stawskim, bandytą, który chce zabić Annę. Niedługo potem okaże się, że bandyta nie żyje, a Wiktor zostanie zatrzymany przez policję! Czy lekarz rzeczywiście ma coś wspólnego z jego śmiercią? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 303. w czwartek, 8.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Anna (Lea Oleksiak) zostanie zaatakowana przez bandytę i gwałciciela, Sebastiana Stawskiego (Łukasz Dąbrowski)! Wiktor (Wojciech Kuliński) postanowi dorwać napastnika i samemu wymierzyć sprawiedliwość! Co z tego wyniknie?

Anna zostanie zaatakowana przez bandytę i trafi do szpitala! Wiktor sam wymierzy sprawiedliwość?Zobacz więcej

W 303. odcinku serialu "Na sygnale" Banach spotka Stawskiego na szpitalnym korytarzu. Lekarz nie wytrzyma i rzuci się na niego z pięściami! - Weź, stary, bo ci żyłka pójdzie... - zadrwi z niego bandzior, po czym zaproponuje, aby całą sprawę załatwili w cztery oczy.

Banach przyjmie wyzwanie bandziora, co poważnie zaniepokoi jego przyjaciół, Kubę (Wojciech Zygmunt) i Nowego (Kamil Wodka). - Doktor tak na serio chce z nim się rozmówić? A jak przyprowadzi kumpli? Albo będzie miał nóż? - ostrzegą Wiktora, ale ten nie zmieni zdania.

Maryna urodzi syna! Badania DNA wykażą, że... to nie Nowy jest ojcem?!Zobacz więcej

Bandyta nie zrobi jednak Banachowi krzywdy i lekarz nazajutrz normalnie pojawi się w szpitalu. Gdy razem z Anną będzie siedział w przyszpitalnym bistro, nagle zostanie zatrzymany przez policję. Zaskoczony Wiktor od razu spyta o powód interwencji.

- W związku ze śmiercią Sebastiana Stawskiego. Zmarł wczoraj w drodze do szpitala... - wyjaśni mu policjant. Wszystko wskazuje więc na to, że na Banachu będą ciążyć bardzo poważne zarzuty! Czy rzeczywiście ma coś wspólnego ze śmiercią bandyty?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×