"Na sygnale" odcinek 306. Martyna wróci do pracy! Jej pierwszego dnia Piotrek zostanie poważnie ranny! [CO SIĘ WYDARZY]

W 306. odcinku "Na sygnale" Martyna wróci do pracy, a Piotrek uda się na urlop tacierzyński. Jednak na jego ostatnim dyżurze, zostanie poważnie ranny! Przeżyje? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 306. w czwartek, 15.04.2021 o godz. 21:20 w TVP2! - sprawdź program tv

Martyna (Monika Mazur-Chrapusta) niedawno urodziła córeczkę, ale nie zamierza być długo na urlopie macierzyńskim. W 306. odcinku "Na sygnale" wróci do pracy!

W stacji ratownictwa pojawi się nowy szef! To... wróg Wiktora?!Zobacz więcej

Piotrek (Dariusz Wieteska) postanowi zaś wybrać się na urlop tacierzyński, by móc zająć się dzieckiem. Najpierw jednak wybierze się na swój ostatni dyżur, niestety okaże się on niezwykle pechowy! Ekipa Banacha (Wojciech Kuliński) dostanie wezwanie do klubu, gdzie jeden z pracowników przedawkował dopalacze. Mężczyzna dostanie szału i rzuci się na ratowników! Najbardziej oberwie Piotrek, w którego stronę rzucony zostanie stołek barowy - siła uderzenia połamie ratownikowi żebra!

Banach zostanie zatrzymany przez policję! Oskarżą go o morderstwo?Zobacz więcej

Co więcej, okaże się, że właściciel klubu to Stawski (Tomasz Karwan), który ostatnio stracił syna, o co był oskarżony Wiktor. Mężczyzna poprzysiągł Banachowi zemstę, więc niespodziewanie wyciągnie pistolet! Lekarz i ratownicy w ostatniej chwili schowają się w schowku. Kiedy Wiktor będzie próbował załagodzić sytuację, rozmawiając z napastnikiem przez drzwi, stan Strzeleckiego pogorszy się i zacznie się dusić! Niedługo później Martyna skontaktuje się z ekipą przez radio i będzie chciała wiedzieć, co dzieje się z jej mężem. Będzie przerażona!

- Co z nim? Tylko szczerze!
- Bywało lepiej, Martynka. Ale Piotr jest dzielny... Wiesz, że to twardy zawodnik. Zaraz zabierzemy go na SOR, policja jest już na miejscu... Zaraz będzie po wszystkim!
- Wiktor, ja nie mogę go stracić, słyszysz?

Czy Banach uratuje życie Piotrka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ktoś (gość)

    Ja też mam nadzieję, że przeżyje🤔😰😭😭

    17.04.2021 20:54
  • Nenenrn (gość)

    Mam nadzieję że Piotrek przeżyje, nie mogę doczekać się tego odcinka

    09.04.2021 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×