"Na sygnale" odcinek 308. Nowy szef zacznie podrywać Martynę! Benio odbije ją Piotrkowi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 308. odcinku serialu "Na Wspólnej" Benjamin zacznie prawić Martynie komplementy. Czy Strzelecka ulegnie urokowi przystojnego szefa? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 308. w czwartek, 22.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo w stacji ratownictwa pojawi się nowy szef, chirurg plastyczny Beniamin Vick (Hubert Jarczak). Dawny znajomy Wiktora (Wojciech Kuliński) będzie wyglądał jakby przyszedł z jakiegoś innego świata! Jak jego pojawienie się wpłynie na życie pracowników stacji?

W stacji ratownictwa pojawi się nowy szef! To... wróg Wiktora?!Zobacz więcej

W 308. odcinku serialu "Na Wspólnej" Benjamin wyjedzie do swojego pierwszego wezwania. Martyna (Monika Mazur) i Sonia (Natalia Rewieńska), którą będą z nim w zespole, postanowią dowiedzieć się o nim jak najwięcej. - A co ty właściwie robisz w pogotowiu? - zapyta Strzelecka. - Potrzebuję czegoś nowego, adrenaliny... - odpowie Benio.

Jego wyobrażenie o pracy w karetce szybko jednak zostanie brutalnie skonfrontowane z rzeczywistością. Gdy zorientuje się, że jego pacjentem jest bezdomny, nie będzie chciał nawet do niego podejść i całą robotę zwali na ratowniczki. - Jesteśmy tu przecież na równych prawach... - dziewczyny nie dadzą sobą pomiatać i zagonią go do roboty.

Szybko jednak okaże się, że przystojny lekarz potrafi być szarmancki. W oko wpadnie mu szczególnie Martynka. W takcie niby niezobowiązującej rozmowy, Strzelecka spyta go, co mógłby w niej poprawić. - Nic. Naprawdę. Masz świetne proporcje. Doskonałe usta, piękny, prosty nos... - odpowie jej Vick.

Czy Piotrek (Dariusz Wieteska) ma się czego obawiać? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki "Na sygnale" na antenie Dwójki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Na wspólnej ? Sami nie wiecie co piszecie

    23.04.2021 12:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×