"Na sygnale" odcinek 315. Wiktor postanowi odejść z pracy! Nie potrafi współpracować z Beniaminem... [CO SIĘ WYDARZY]

Już wkrótce w "Na sygnale" dojdzie do ostrego konfliktu między Wiktorem i Beniaminem. W końcu w 315. odcinku serialu Banach postanowi odejść z pracy! Czy ktoś go powstrzyma? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 315. w czwartek, 20.05.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedawno nowym szefem stacji został Beniamin Vick (Hubert Jarczak), który, jak się okazało, doskonale zna Wiktora (Wojciech Kuliński). Wszyscy pracownicy stacji powitali nowego lekarza z otwartymi ramionami, tylko Banach od początku był do niego wrogo nastawiony...

Kuba pocałuje Sonię! Co z Basią? Wróci do Adama?Zobacz więcej

Już wkrótce, gdy ratownicy dostaną kolejne wezwanie do wypadku drogowego, na miejsce udadzą się obaj lekarze. W pewnym momencie Vick popełni poważny błąd, po którym wejdzie z Banachem w otwarty konflikt. Wiktor z trudem będzie nad sobą panował!

Dlatego niespodziewanie w 315. odcinku "Na sygnale" Wiktor wyzna kolegom, że po konfrontacji z Vickiem zdecydował się odejść ze stacji. Oni od razu ruszą do akcji. Piotr (Dariusz Wieteska), Nowy (Kamil Wodka) i Anna (Lea Oleksiak) zrobią wszystko, by powstrzymać go przed tak radykalnym krokiem.

Czy to coś da i Wiktor postanowi zostać w Leśnej Górze?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×