"Na sygnale" odcinek 378. Ratownicy poznają nowego szefa! Będą w szoku! Piotrek od razu zostanie zwolniony?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 378. odcinku "Na sygnale" ratownicy i lekarze z Leśnej Góry poznają nowego szefa stacji. Będą w szoku, a Piotrek od razu podpadnie... Kto będzie nowym szefem? Sprawdź!

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 378. w czwartek, 19.05.2022 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Stacja ratownictwa w Leśnej Górze miała ostatnio sporo problemów, p.o. szefa - Wiktor (Wojciech Kuliński) - miał zwalniać pracowników, a sam złożył dymisję. W 378. odcinku "Na sygnale" ratownicy zyskają nowego szefa!

Anna i Wiktor adoptują Czarka?! Nie chcą go stracić Zobacz więcej

Wszystko zacznie się od tego, że w Leśnej Górze zjawi się nagle pułkownik Bieliński (Grzegorz Gierak), którego doktor Góra (Tomasz Piątkowski) spotkał już podczas jednego z wezwań.

- Pan pułkownik? Co pan tu robi?
- Zaraz się państwo wszystkiego dowiecie...
- Pan pułkownik był moim pacjentem...
- Wejdźmy lepiej do środka… Mam wysłać państwu zaproszenie na piśmie?

Chwilę później… ratownicy odkryją, że mają nowego szefa! Będą w szoku, że zamiast Benia (Hubert Jarczak), nowym szefem będzie właśnie Bieliński!

- Nazywam się Bieliński, pułkownik Bieliński! Lekarz wojskowy, niegdyś szef SOR-u, do niedawna na emeryturze, ale służba wzywa! Od dzisiaj jestem waszym dowód… Wróć! Kierownikiem podmiotu medycznego!
- To musi być jakaś pomyłka, jutro bazę ma przejąć Beniamin...
- Uznano, że potrzebuje rekonwalescencji po chorobie!
- Jak to?...
- Benio o tym wie?!
- Dlaczego nas nie uprzedzono?!
- Nie wierzę!...

Ci bohaterowie musieli umrzeć! Których pożegnaliśmy?Zobacz więcej

Protesty całej ekipy przerwie kolejne wezwanie i twardy ton pułkownika - bo „dowódca” od razu narzuci kolegom ostrą dyscyplinę. - Macie trzy minuty od przyjęcia wezwania do wyjazdu!... Dwie minuty czterdzieści! Ruszać się! - usłyszą Po kilku godzinach, zdesperowani, ratownicy zaczną za to szukać pomocy, a zwłaszcza Basia (Anna Wysocka-Jaworska) - która będzie świadoma, jak trudno z takim szefem będzie jej pogodzić pracę z opieką nad synem - oraz Britney (Paulina Zwierz).

- Kuba, może zadzwoń do ojca i dowiedz się, o co chodzi?
- Proszę, proszę, proszę! Dzwoń i powiedz, żeby zabrali nam z bazy tego świra! Powiedział, że mam obciąć paznokcie i zmyć lakier!

Tymczasem Bieliński po przejrzeniu akt podwładnych uzna, że ma w stacji jeszcze jednego potencjalnego "wroga": Strzeleckiego (Dariusz Wieteska) i od razu weźmie Piotra na celownik. - Niezdyscyplinowany, nie uznający autorytetów i zasad… Jednego szefa wysadził pan z siodła, ale ze mną się to panu nie uda! Proszę uważać... bo będziemy się musieli pożegnać! (...) Jak będę miał z panem problemy, nie przedłużę panu umowy! - powie Piotrkowi.

Jak ułoży się praca z nowym szefem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×