„Na sygnale" odcinek 398. Britney nie chce widzieć Alka. Pocieszenia będzie szukała u sąsiada! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na sygnale" odcinek 398. - streszczenie odcinka. Benio wraca do pracy, a Britney bierze urlop. Nie chce widzieć się z Alkiem, który uparcie twierdzi, że jest żonaty tylko na papierze. Gdy dziewczyna wypłakuje się na ramieniu sąsiada, atakuje ją żona mężczyzny. Dochodzi do wypadku.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 398. w czwartek 8.12.2022 o godzinie 21:40 w TVP1

Benio wraca do pracy w stacji. Britney wzięła urlop, unikając kolejnych spotkań z Alkiem. Gdy wypłakuje się na ramieniu jednego z sąsiadów, nagle atakuje ją żona mężczyzny. Jagoda jest tak wzburzona, że ulega wypadkowi. Tymczasem Alek uparcie twierdzi, że jest żonaty tylko na papierze... Beata z Arturem namawiają Zdzisia, by zaprosił Wiesławę na romantyczną randkę.

Magda ostatecznie decyduje się na rozwód. Andrzej nie daje za wygraną i odwiedza ją w SiedliskuZobacz więcej

Górska jest gotowa nawet pokryć wszystkie jej koszty, byle uniknąć spędzenia z seniorką wieczoru. Tuż przed spotkaniem Zdzisio odkrywa, że jego syn ma poważne problemy. Wiesława spędza wieczór z Bronisławem, przyjacielem Zdzisia. Z kolei doktor Góra musi pomóc mężczyźnie z atakiem padaczki. Właściwą diagnozę stawia jednak dopiero po interwencji Piotra. Córka chorego, Maryla, jest oczarowana Strzeleckim.

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Zobacz też: Co dziś słychać u detektywów Bronisława Malanowskiego? Tak wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×