„Na sygnale" odcinek 421. Zazdrosny Kuba rzuca się na Nowego z pięściami! Britney próbuje go zatrzymać [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na sygnale" odcinek 421. - streszczenie. Benio i Sonia odpowiadają na wezwanie do kobiety. Na miejscu okazuje się, że jej syn miał wypadek z dronem. Nowy odwiedza Lenę w szpitalu. Kuba wybucha zazdrością i atakuje kolegę.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 420. w poniedziałek 6.02.2023 o godzinie 21:55 w TVP1

Zespół Benia i Soni odpowiada na wezwanie do kobiety, matki pana młodego, która zasłabła. Gdy ratownicy docierają na miejsce, pan młody ma wypadek z dronem. Zostaje poważnie ranny w głowę i w dodatku spada w lesie do stromego jaru. Doktor Góra musi pomóc chłopcu, który twierdzi, że podrapał go trzymany w domu ryś. Lekarz wzywa policję. Na miejscu zjawia się pijany myśliwy z bronią w ręku.

Dariusz Wieteska rozstał się z żoną? Media donoszą, że Urszula Zawadzka złożyła pozew rozwodowy!Zobacz więcej

Poza pracą Artur nadal śledzi żonę. Jest coraz bardziej zaniepokojony jej "przyjaźnią" z szefem. Tymczasem Wiesława prosi syna o pomoc. Enrique został okradziony na lotnisku w Barcelonie i potrzebuje pieniędzy, by wrócić do Polski. Nowy odwiedza w szpitalu Lenę. Kuba wybucha zazdrością i rzuca się na kolegę z pięściami. Britney próbujego powstrzymać.

Zobacz zdjęcia z odcinka w galerii!!

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×