"Na sygnale" odcinek 95. Doktor Banach z córką na ratunek nielegalnym imigrantom! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dramat w lesie! Doktor Banach wyruszy na wycieczkę z córką, ale to nie będzie miło spędzony czas. Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku serialu "Na sygnale"!

Multimedia

"NA SYGNALE" ODCINEK 95. W ŚRODĘ, 4.05.2016 O GODZ. 21:45 W TVP2!

Wiktor (Wojciech Kuliński) bierze w pracy wolny dzień i zabiera córkę (Edyta Bełza) na wycieczkę do lasu. Na parkingu oboje trafiają na furgonetkę, w której są uwięzieni ludzie - nielegalni imigranci.

Zosia od razu orientuje się, że z auta dobiega płacz.
- Słyszałeś?.. Tato, ktoś tam jest! Co robimy?
- Musimy wyważyć zamek... Odsuń się!

Jednak samochód udaje się otworzyć dopiero, gdy na miejsce dociera policja. A wtedy okazuje się, że w środku są uwięzieni ludzie – przerażeni i skrajnie wyczerpani. Jeden z funkcjonariuszy sięga po radio: - Mamy tu transport nielegalnych imigrantów... Wezwijcie pogotowie i wsparcie!

Doktor Banach rusza do akcji.
- Proszę mi pomóc...
- Nie powinniśmy zaczekać na pogotowie?
- Ja jestem z pogotowia! Musimy ułożyć ich na ziemi, po kolei... Zosiu, sprawdzaj u wszystkich oddech i tętno… Pan niech biegnie po wodę, na pewno są odwodnieni!(…) Dalej Zośka, ruchy, ruchy! Próbuj ich ocucić... Jak się nie budzą, sprawdzamy oddech... Jeśli nie ma oddechu, sprawdzamy drogi oddechowe... Jeśli są czyste, a oddech nie wraca...

Co wydarzy się dalej? Czy Wiktor – wspólnie z córką - zdoła ocalić odnalezionych w lesie ludzi? Zobacz zapowiedź odcinka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×