"Na sygnale" odcinki 131-135. Nowa ratowniczka i wielkie pieniądze w marcowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W marcowych odcinkach "Na sygnale" pojawi się nowa bohaterka - pewna siebie i wygadana Lidka. Czy ratowniczka namiesza w ekipie doktora Góry? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów serialu Dwójki? Sprawdźcie!

Multimedia

"NA SYGNALE" W ŚRODY, OD 1-29 MARCA, O GODZ. 21:45 W TVP2!

W nowych odcinkach "Na sygnale", które trafią na antenę Dwójki już w marcu, pojawi się nowa ratowniczka! Lidka Chowaniec (w tej roli Anna Haba) - pewna siebie, wygadana i całkowicie oddana pacjentom – szybko pokaże, że ma „charakterek” i karierę w stacji zacznie od kilku sprzeczek z doktorem Górą (Tomasz Piątkowski). Mimo to nowy szef od razu Lidkę polubi. Zwłaszcza, gdy odkryje, że dziewczyna świetnie zna się na samochodach i potrafi „zdiagnozować” nie tylko każdą chorobę, ale też każdą usterkę w karetce.

Przystojny strażak zawróci Martynie w głowie?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Wiktor (Wojciech Kuliński) wyleci w końcu do Nepalu, ale wcześniej znów kolegów zaskoczy. Ekipa doktora Banacha odpowie na wezwanie do mężczyzny, który został ciężko ranny, gdy próbował zainstalować antenę. Pacjent będzie uwięziony na dachu, zaplątany w zwisające kable. Wiktor korzystając z doświadczenia himalaisty, spróbuje opuścić rannego na dół na linie. Czy ryzykowna akcja zakończy się sukcesem?

W premierowych odcinkach nie zabraknie także postaci Piotrem (Dariusz Wieteska). Strzelecki dostanie od umierającego ojca (Andrzej Chudy) pożegnalny prezent - klaser ze znaczkami. Ratownik od razu zaniesie kolekcję do wyceny i odkryje, że zbiór jest wart małą fortunę. Co zrobi z tak cennym podarunkiem i w jaki sposób klaser trafił do jego ojca?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Chyba nie polubie tej Lidki. Moim zdaniem nie pasuje do Artura

    22.03.2017 13:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×